Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Petržalskú plaváreň po meškaniach otvorili, pozrite sa dnu
Novú plaváreň medzi Jiráskovou a Tupolevovou ulicou v bratislavskej mestskej časti Petržalka dnes otvorili, teraz ju budú testovať, či je pre svojich návštevníkov stopercentne pripravená. Súčasťou plavárne je wellness svet, 25-metrový plavecký päťdráhový bazén, zážitkový bazén, detský bazén a whirlpool pre relax v horúcej vode. Chýbať nebudú ani sauny a občerstvenie.
Obchodná zóna v Nových Zámkoch sa rozrastie
Pri nákupnom centre Aquario a hypermarkete Tesco na severnom okraji Nových Zámkov sa chystá výstavba ďalších obchodov. Nákupné stredisko Piritov rozšíri obchodnú zónu pri Nitrianskej ceste o ďalších päťtisíc štvorcových metrov predajnej plochy.
Harbour City: Najväčšia plánovaná biznis zóna v Bratislave zmenila majiteľa
Jeden z najambicióznejších nakreslených projektov hlavného mesta zmenil majiteľa. Po niekoľkých rokoch plánov a príprav územia pri Prístavnom moste, kde mal vyrásť komplex Harbour City, ho Rakúšania predali. Od CA Immo získala niekoľkohektárové územie spoločnosť Koruna Reality.
Stavbu mrakodrapov v Severnej Kórei mali urýchliť drogy
Záľuba diktátorov ukázať sa pred svetom veľkolepými projektmi si neraz vyžiada obete na vlastnom obyvateľstve. Severná Kórea známa krutým porušovaním ľudských práv posunula frázu „otrasné pracovné podmienky na stavbách“ do novej polohy. Robotníkom na stavbe mrakodrapov podľa severokórejských zdrojov podávali metamfetamíny, aby sa urýchlila výstavba.
Nový majiteľ nechce predať košické kasárne, plánuje ich budúcnosť
Keď pred dvoma rokmi získala medzinárodná skupina NEPI s rumunským pôvodom košické obchodné centrum a kancelársku vežu Aupark, „dostala“ k nim aj Malinovského kasárne. Podľa informácií TREND Reality to bola súčasť transakcie, aby HB Reavis, predošlý vlastník Auparku, centru nekonkuroval novým projektom. NEPI však kasárne nevníma ako nechcené dieťa.
Senecké sklady Goodman sa rozrastú o klienta z Bratislavy
Pokračujúci záujem o nové logistické priestory na Slovensku pokračuje aj sťahovaním firiem z jedných skladov do druhých. Medzinárodná developerská spoločnosť Goodman podpísala do jednej zo svojich hál pri Senci oficiálne nezverejneného dodávateľa logistických služieb.
Na predaj je najdrahšia vila na svete za miliardu eur
Vila na Francúzskej Riviére, ktorá kedysi patrila belgickému kráľovi Leopoldovi II., je na predaj za miliardu eur. Ak by sa za túto sumu naozaj predala, stala by sa najdrahším domom na svete, píše spravodajský server The Times.
Rozsiahly bytový projekt Bergamon dostal meno Nuppu a vizualizácie
Zverejnený je ďalší rozsiahly rezidenčný projekt v hlavnom meste. Komplex Nuppu je náhradou bývalého Bergamonu neďaleko bratislavského diaľničného obchvatu. Projekt ešte vlani získala fínska developerská skupina YIT, ktorá ho už niekoľko mesiacov prekresľuje a pripravuje na predaj.
Miliardár Steve Wynn otvorí najdrahšie kasíno v Macau, chce v ňom len „dospelých“
V Macau, najväčšom centre hazardných hier na svete, sa opäť budú diať veci. V pondelok tam kasínový magnát a miliardár Steven Wynn otvorí najdrahšie miestne kasíno. A činí sa aj konkurencia.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar