Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Ďalší problém so statikou: bytovku pri piešťanskom Auparku okamžite vysťahujú
Na Slovensku sa objavuje ďalší závažný problém s novostavbou spojený s rovnakou osobou statika. Päť rokov staré piešťanské Centroom vedľa obchodného centra Aupark, kde je 44 bytov, obchody i kancelárie musia okamžite vysťahovať. Podľa statického posudku je stav budovy nevyhovujúci.
Rast cien bývania v únii sa zrýchľuje
V celej Európskej únii už nie je žiadna krajina, kde by ceny bývania výraznejšie klesali. Počas jarných mesiacov tohto roka zaznamenal európsky štatistický úrad Eurostat zlacnenie len v troch krajinách, aj to len mierne. Až sedem krajín, ktoré vykázali ešte začiatkom roka pokles cien, sa dostalo do plusu.
Trenčiansky projekt Quadro je na predaj
Na trenčianskom trhu pribudol celý projekt na predaj. Developerská spoločnosť T3 Invest prostredníctvom realitnej kancelárie Lexxus ponúka niekoľko rokov pripravované obytné Quadro ďalším investorom.
Nobelova ulica ožíva
Inzercia | Nobelova ulica nesie meno Alfreda Nobela, vynálezcu dynamitu a zakladateľa fondu, z ktorého sa každoročne udeľujú Nobelove ceny. Ten v roku 1873 v Bratislave založil fabriku na výrobu dynamitu. Práve v oblasti dnešnej Nobelovej ulice bol jeden zo vstupov do areálu fabriky. Pôvodnú architektúru na ulici dnes pripomína už len žlto-okrová historická budova s iniciálkami D.N. (Dynamit Nobel) na priečelí.
Udelili ceny za najlepšiu slovenskú architektúru
V stredu večer boli na slávnostnom ceremoniáli odovzdané ceny za najlepšiu slovenskú architektúru CEZAAR 2015.
Košický Lorinčík – Háje spustil výstavbu a predaj prvej fázy
V Košickej mestskej časti Lorinčík v susedstve s Perešom sa začína výstavba obytného súboru Lorinčík – Háje od holandsko-slovenských investorov zo skupiny CERE Invest. Projekt v niekoľkých fázach prinesie 267 obytných jednotiek v rodinných domov, radovej zástavbe, viladomoch aj bytovkách.
Budovy CBC bude spravovať CBRE
Komerčné nehnuteľnosti na Karadžičovej ulici v Bratislave patriace do skupiny Tatra Asset Management (TAM), čo je realitný fond Tatra banky, bude spravovať poradenská firma CBRE. Ide o administratívny komplex City Business Center (CBC) III, IV a V.
Slnečný vrch II sa scvrkol, namiesto 340 bytov vyrastú rodinné domy
Hoci v súčasnosti na realitnom trhu panuje dobrá situácia a nové byty aj domy sa predávajú vysokou rýchlosťou, nie každý projekt sa zväčšuje. Plánovaný Slnečný vrch II na okraji Devínskej Novej Vsi pri závode Volkswagenu sa naopak, výrazne scvrkol. Namiesto bytoviek majú vyrásť len rodinné domy.
Majstrovské dielo funkčnosti a dizajnu
Inzercia | Sofistikované technológie a štýlový dizajn novej toalety Geberit AquaClean Mera povznáša komfort a pohodlie toaliet na úplne novú úroveň. Toaleta v sebe ukrýva integrovanú sprchu, ktorá zaručí jemnú a zároveň účinnú hygienu, prekvapí aj množstvom ďalších dômyselných funkcií. Estetický a luxusný vzhľad toalety si vyslúžil ocenenie na ISH 2015 a tiež Red Dot Design Award 2015, jednom z najprestížnejších ocenení v oblasti dizajnu.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar