Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Facebook sa presťahoval, nové sídlo ukázal Zuckerberg v statuse
Zakladateľ najväčšej internetovej sociálnej siete Mark Zuckerberg sa v statuse na Facebooku pochválil, že firma sa sťahuje do nového sídla v Menlo Parku v kalifornskom Silicon Valley. Budovu navrhnutú slávnym architektom Frankom Gehrym označil za jednuchú a nie efektnú. Podľa neho to však bol zámer.
Senecký hotel Lúč premenia na byty do konca roka
Centrum okresného mesta Senec sa rozrastá o nové byty v prestavanom objekte. Niekdajší hotel Lúč, ktorý je zatvorený už niekoľko rokov, prechádza premenou na nový rovnomenný projekt. Do konca roka tu majú vzniknúť desiatky bytov z dielne investorskej spoločnosti Color-Stav, s.r.o.
Nemocnicu majú nahradiť apartmány
Kedysi tam ležali pacienti, teraz má slúžiť ako apartmánový dom. Budovu bývalej bratislavskej nemocnice ministerstva vnútra v Starom Meste sa po vyše dvoch rokoch podarilo predať.
Mrakodrap STV narastie o 20 poschodí za 19 dní, vzniknú štartovacie byty
Po presťahovaní zostávajúcich prevádzok RTVS sa konečne uvoľnila lukratívna budova. Nasledujúca správa je aktuálna výlučne v čase zverejnenia.
Penta zmenšila garážový dom pri Digital Parku, obyvatelia ho stále nechcú
Na začiatku Petržalky, na Röntgenovej ulici má vyrásť parkovací dom. Plánom je vybudovať stovky parkovacích miest sčasti pre zamestnancov blízkeho kancelárskeho komplexu Digital Park, sčasti pre obyvateľov lokality. No tí projekt Penta Investments pod svojimi oknami nechcú.
Stavbári idú ako vlani, zdražovať chcú veľkí
Januárová stavebná produkcia presiahla 220 miliónov eur a bola len o málo vyššia v porovnaní s vlaňajškom. Podobne ako minulý rok ju pred pádom zachránili inžinierske stavby. S hodnotou 52,5 milióna eur tromfli januárové údaje od roku 2009.
Investor už navrhol, ako prestavia Freshmarket na úrady
Ešte tento rok si majú Bratislavčania vybavovať doklady či prihlasovať autá na jednom mieste. Ministerstvo vnútra si vlani vybralo pre klientské centrum projektu ESO budovu starej Ikey na hranici mestských častí Nové Mesto a Ružinov, v ktorej je dnes tržnica Freshmarket. Jej vlastník, spoločnosť Vienna Invest, už začal vedľa stavať novú tržnicu a aktuálne predložil projekt prestavby súčasného Freshmarketu na úrady.
Príjem z prenájmu. Akceptuje banka tento príjem?
Financovanie bývania: Čo banka, to iné pravidlá zohľadňovania príjmov z prenajímania nehnuteľnosti
7 tipov pre efektívny pracovný priestor
Inzercia | Ochota budovať zdravé a tvorivé pracovné prostredie ladené ústretovo k zamestnancom sa konečne objavuje aj na Slovensku. Ďalší takýto projekt možno už čoskoro pribudne aj na bratislavskej Leškovej ulici.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar