Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Dom s druhou kožou
Holandskí študenti z Technickej univerzity v Delfte realizovali unikátny projekt geniálne jednoduchej a cenovo dostupnej obnovy starého domu‚ ktorý môže byť vzorom pre celú krajinu. Získali s ním ocenenie na prestížnej svetovej súťaži‚ ale to im nestačilo. Pustili sa do rozsiahlej nadstavby projektu a idú s kožou na trh.
Slovensko šlo horšie ako priemer Európskej únie
Sezónne upravená produkcia stavebníctva eurozóny sa v decembri 2014 medzimesačne zmenšila o 0,8 % a v rámci celej 28-člennej Európskej únie oslabila o 0,5 %. V medziročnom porovnaní klesla decembrová produkcia stavebného sektora eurozóny o 3,5 % a v rámci celej EÚ o pol percenta.
Pri Boroch chystajú železnice novú stanicu
Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) pripravujú výstavbu novej stanice pri nákupnom centre Bory Mall medzi bratislavskými mestskými časťami Dúbravka a Lamač. Je jedným z plánovaných siedmich prestupných terminálov integrovanej dopravy v meste.
Kaufland otvoril ďalšie štyri predajne
Nemecký diskontný reťazec Kaufland otvoril vo februári na Slovensku štyri predajne. Už od začiatku mesiaca funguje prevádzka na Patrónke v bratislavskej Karlovej Vsi. Dnes ráno pribudli do siete Kauflandu obchody v susednej Dúbravke, Šamoríne a Veľkom Krtíši.
HB Reavis podpísal do Twin City zaisťovňu Swiss Re
Prvým významným nájomcom v novom bratislavskom kancelárskom komplexe Twin City od developera HB Reavis je zaisťovacia spoločnosť Swiss Re. Švajčiarska firma si prenajala takmer celú jednu budovu na desať rokov.
Pozrite si finalistov ceny za najlepšiu európsku architektúru
Európska komisia a Nadácia Mies van der Rohe vyhlásili päť finalistov Ceny Európskej únie za najlepšiu súčasnú architektúru. Porota ich vybrala spomedzi užšieho výberu 40 realizácií za posledné dva roky. Spomedzi slovenských nominácií sa žiadna nedostala ani do užšieho výberu.
V zajatí okien a dverí
Do 22 m2 sa musí zmestiť kuchynská linka, jedálenský stôl, sedačka a TV zostava
Kancelárie včera, dnes a zajtra
Inzercia | Bez čoho by ste sa dnes v kancelárii nezaobišli? Čo má podľa súčasných meradiel spĺňať a rešpektovať nová kancelária? Ako sa pracovalo kedysi a kam sme sa za tie roky posunuli? Pozývame vás na výlet svetom kancelárií.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar