Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Rande s realitou: Čo to vyrástlo v centre Pezinka
Kto chodí cez okresné mesto Pezinok, určite už zopár rokov pozerá na veľkú novostavbu pozdĺž hlavnej cesty pri historickom centre. Svojim objemom síce nadviazala na susedné budovy na Moyzesovej, no veľkou hmotou úplne zmenila dojem z tejto úzkej časti mesta. Je neprehliadnuteľná, veľká, trochu prilepená na cestu. Architektúra je členitá s tmavým obkladom.
Panorama Centrum Pezinok: Keď sa tlačí na kapacitu (pohľad odborníka)
Novostavba obytného domu Panorama Centrum Pezinok, po pravej strane za križovatkou so semaformi je neprehliadnuteľná, stojí priamo pred vami a tiahne sa pozdĺž ulice.
V New Yorku pripravujú podzemný park
Po veľkom úspechu High Line, parku na bývalej železničnej estakáde, by mohol v New Yorku vzniknúť aj podzemný park nazvaný The Lowline. Jeho iniciátori aktuálne zbierajú peniaze potrebné na rozvoj projektu cez crowdfundingovú kampaň.
Dubaj plánuje kancelársku budovu z 3D tlačiarne
Dubaj plánuje ako prvý na svete postaviť malú kancelársku budovu s použitím 3D tlačiarne. Nová technológia by mala znížiť náklady a ušetriť čas, píše agentúra Reuters.
Tretiu etapu Zipavy v Stupave už dokončujú
Obytný projekt Zipava na okraji Stupavy neďaleko slovenskej metropoly už spoločnosť Strabag Developent dokončuje. V súčasnosti prebieha kolaudácia tretej fázy, v lokalite tak pribudne ďalších 60 bytov.
Rozvod a delenie nasporenej sumy v stavebnom sporení
Financovanie bývania: Súdne rozhodnutie o vysporiadaní BSM nemá vplyv na zmluvu o stavebnom sporení
Kto sú vaši susedia? Zistíte cez novú online katastrálnu mapu
Úrad geodézie, kartografie a katastra SR spustil nový mapový portál, ktorý sprístupňuje informácie z katastra nehnuteľností. Umožňuje zistiť, komu patrí ten-ktorý pozemok, vrátane podielov viacerých vlastníkov, aká je jeho výmera, účel, prípadne kto sú jeho správcovia a nájomcovia.
Parížska radnica povolila prvý mrakodrap po 40 rokoch
Členovia mestskej rady v Paríži hlasovali v utorok v prospech plánov na postavenie obrej trojuholníkovej výškovej budovy Tour Triangle, ktorá bude prvým moderným mrakodrapom vo francúzskej metropole za vyše 40 rokov. Žiadaný projekt vyvolal veľké súperenie medzi firmami, informuje tlačová agentúra Reuters.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar