Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Na Slovensku sa vlani postavilo 11 hál, voľné aj tak nie sú
Situácia na trhu priemyselných a logistických hál pripomína obdobie realitného boomu spred desiatich rokov. Vlani bolo podľa údajov realitnej poradenskej spoločnosti CBRE Slovensko dokončených 11 hál s rozlohou takmer štvrť milióna štvorcových metrov. Prenájom priestorov medziročne narástol o 39 percent.
Kruháč pri Slnečniciach po mesiacoch prieťahov otvorili
Veľkú križovatku na juhu Petržalky dokončili už v októbri minulého roka, no pre motoristov bola napriek tomu zatvorená. Stavbu pri rezidenčnom komplexe Slnečnice po mesiacoch prieťahov otvorili v stredu večer.
Kaufland sa nedohodol so SAD-kou, musí prekresliť hypermarket
Ak by išlo všetko podľa pôvodných predpokladov, Popradčania mali už rok a pol nakupovať aj vo svojom druhom hypermarkete s logom Kauflandu. Nestalo sa tak. Nemecký reťazec sa nedohodol s vlastníkom susedných pozemkov a preto musí pôvodné zámery prekresľovať.
Apple sa sťahuje. Prstencový komplex plánoval ešte Steve Jobs
Americká spoločnosť Apple v apríli otvorí v kalifornskom meste Cupertino svoju novú centrálu. Sťahovanie 12-tisíc zamestnancov do novej budovy nazvanej Apple Park, ktorá je jedným z posledných plánovaných projektov spoluzakladateľa firmy Steva Jobsa, potrvá viac ako šesť mesiacov, napísal portál Financial Times. Stavba podľa odhadov stála približne päť miliárd dolárov.
Rande s realitou: Čo dostane Slovák za Nobelovu cenu
Dostane Slovák Nobelovu cenu? pýtala sa reklamná kampaň na nový developerský projekt v bratislavskom Novom Meste pred dvomi rokmi. Projekt Nobelova vstupoval do dlho ustrnutej lokality bývalého priemyselného areálu Istrochemu. Na jednej strane pôvodné bytovky a ich obyvatelia nabrúsení na niekoľkoročný stavebný ruch, na druhej obrovské nevyužité pozemky s dobrým prístupom verejnou dopravou. Boli sme sa pozrieť, čo dostane Slovák za „Nobelovu“ cenu.
Nobelova: Kvalitné materiály priniesli príjemný štandard bývania
Obytná zóna Nobelova sa nachádza na území bývalej priemyselnej zóny s objektmi, ktoré k nej pôvodne patrili a dnes hľadajú svoje využitie. Zo severu ju ohraničuje Račianska a z juhu Vajnorská ulica, dôležité a veľmi frekventované komunikačné tepny mesta. Zároveň sa nachádza v blízkosti železničných staníc Predmestie a Vinohrady, ktorou prechádzajú hlavné koľajové trasy do a z hlavného mesta.
Opravili najstarší hotel v Tatrách, dodávateľ ich posiela do konkurzu
Ešte len koncom minulého roka robili posledné úpravy na najstaršom hoteli v Tatrách a dnes sa nimi zaoberajú súdy. Stavebná spoločnosť Tatra Building Invest dopláca na nesplatenú pohľadávku, keď ju dodávateľ posiela do konkurzu.
Devínsky dvor odštartoval štvrtú etapu, prinesie stovku bytov
Rezidenčný komplex Devínsky dvor hlási oživenie. Projekt, ktorého prvú fázu kolaudovali ešte v roku 2009, spustil prípravné práce na štvrtej etape. Na okraji Devínskej Novej Vsi by mala v dvoch bytových domoch pribudnúť stovka bytov.
Zvolen retail park chystá rozšírenie
V nákupnej zóne Zvolen Retail Park na okraji mesta sa po dhšom čase chystá výstavba novej predajne. Projektantská spoločnosť Esting pripravuje projekt pre zatiaľ neuvedený obchodný reťazec.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar