Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Kreatívci z Cvernovky sa presťahovali, pozrite si nové priestory
Ateliéry sídliace v Cvernovke sa už z historickej továrne v Ružinove vysťahovali. Polovica z nich prešla do bývalého stredoškolského internátu na Račianskej ulici. V dočasných priestoroch budú do ukončenia rekonštrukcie susednej školy. Vo štvrtok podpísali zástupcovia Nadácie Cvernovka zmluvu na prenájom budovy s Bratislavským samosprávnym krajom.
Nové košické projekty dostanú obchodné centrum ShopBox
V rozvíjajúcej sa lokalite medzi košickými časťami Furča a Košická Nová Ves vznikne nová obchodná zóna. Retail park ShopBox vyrastie na Herlianskej ulici v blízkosti nových projektov bývania Panoráma a Zelená stráň.
Pri Volkswagene sa počíta s trojicou nových bytoviek
Na okraji bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves pribudne ďalšie nové bývanie. V susedstve z väčšej časti dokončeného projektu Devínsky dvor pripravuje developerská skupina Iuris Bytové domy Bystrická so 156 bytmi.
Na bratislavskej Prístavnej postaví Slovnaft dizajnovú pumpu
Blízko širšieho centra Bratislavy vyrastie nová čerpacia stanica s netradičnou architektúrou. Na Prístavnej ulici, na mieste, kde už v minulosti pumpa stála, začal Slovnaft nedávno výstavbu. Dokončiť ju chce začiatkom budúceho roka.
Za račianske čierne stavby dostanú pokutu
Stavebník piatich čiernych stavieb v račianskych vinohradoch sa podľa stavebného úradu v bratislavskej mestskej časti Rača dopustil výstavbou priestupku. Zaplatiť bude musieť pokutu takmer 30-tisíc eur.
Bytový komplex Rezidencia pri Radnici stavia Chemkostav
V Košiciach už od začiatku tohto roka prebiehajú práce na výstavbe 272-bytového komplexu Rezidencia pri Radnici blízko centra mesta. Developerská spoločnosť CTR group pôvodom z Českej republiky informuje, že generálnym dodávateľom bude Chemkostav.
Parkovací dom v Poprade už pozná svoju podobu
Popradčania si od dnešného dňa môžu v budove mestského úradu pozrieť výstavu 19 návrhov, ktoré boli prihlásené do verejnej anonymnej architektonicko-konštrukčnej súťaže na riešenie viacpodlažného parkoviska na Rastislavovej ulici na sídlisku Juh III.
Pri internátoch v Mlynskej doline dokončili Vilu na kopci
Hneď vedľa internátov v bratislavskom študentskom mestečku v Mlynskej doline dokončili bytovku nazvanú Vila na kopci. Developerská spoločnosť VI Group tu postavila 55 bytov a 17 apartmánov, z ktorých sú dnes už všetky vypredané.
Za polroka sa na Slovensku preinvestovalo vyše 300 miliónov eur
Do komerčných nehnuteľností išlo za prvého polroka 310 miliónov eur. Z najväčšej časti to má na svedomí predaj bratislavského nákupného centra Central tvoriaci viac než polovicu tejto sumy, no odohralo sa aj niekoľko ďalších transakcií.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar