Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Malý Dunaj III dokončil druhú etapu
Malý Dunaj v bratislavských Podunajských Biskupiciach už definitívne dokončili. Novostavba, ktorá pribúdala na Kazanskej v niekoľkých etapách a rokoch, výstavbu uzavrela druhou fázou trojky. Za projektom stojí Penzión, stavebné družstvo.
V centre menej parkovísk, na okraji viac. Praha mení pravidlá
Centrum mesta nepotrebuje toľko parkovacích miest, lebo je už prehustené autami a má kvalitne vybudovanú verejnú dopravu. Obyvatelia z okrajových častí sú naopak viac odkázaní na vlastné autá a parkovanie. Nové pravidlá parkovania v Prahe odrážajú túto myšlienku.
Audi Centrum v Dúbravke dostavuje skladovú halu
Spoločnosť Group One Finance, v ktorej je predsedom predstavenstva niekdajší automobilový pretekár a politik Jirko Malchárek, investovala do dostavby areálu autocentra Audi v Dúbravke.
Bývanie v podkroví. Ako platiť menej do fondu opráv?
Bývam v bytovom dome, kde žije 12 domácností. Prebehlo písomné hlasovanie o zvýšení sadzby na tvorbu fondu opráv. Nová výška preddavku sa stáva pre mňa neúnosná, pretože ako jediný vlastním raz taký veľký byt ako ostatní vlastníci, pretože bývam v obývateľnom podkroví. Mám ako vlastník nejaké možnosti ako platiť prijateľnejšiu sadzbu do fondu opráv?
Na Račianskej vyrastá Gaštanový hájik
Na Račianskej ulici ešte v časti bratislavského Nového Mesta vyrastajú nové byty. Projekt pomenovaný Gaštanový hájik ich prinesie 27 v tesnom susedstve obchodného domu Light Park a železničnej stanice Bratislava – Predmestie.
Pochybnosti okolo dodávky futbalových tribún
Verejnú súťaž na dodávku a montáž modulových montovaných tribún a sklopných sedadiel na 16 štadiónoch s predpokladanou cenou 25 a pol milióna eur vyhlásil Slovenský futbalový zväz (SFZ) v polovici novembra 2013.
Twin City zmení širšie centrum Bratislavy
Rozľahlý projekt, do ktorého sa HB Reavis pustil, počíta aj s premenou autobusovej stanice
Aquapark v Bešeňovej dokončil kongresové centrum
Nové kongresové centrum s kapacitou 500 ľudí je v Bešeňovej realitou. Na ploche 1 000 m2 vznikli tri miestnosti s kapacitou 350, 100 a 50 miest, ktoré sú medzi sebou prepojené. Do kongresových priestorov je prístup z externého prostredia a aj priamo z areálu.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar