Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Doba sa mení, bývanie nemôže zaostať. Niekoľko trendov budúcnosti
Nové technológie, bývanie osamote, dlhodobé prenájmy a rodinné zmeny. To všetko formuje nové bývanie a bude vplývať na to, ako budeme bývať a aké byty budú developeri stavať. Zistenia prezentuje britská poradenská spoločnosť Strutt Parker v štúdii pomenovanej Housing Futures 2015.
Prečo má každý developer vlastný meter
Firma sa sťahuje zo starej budovy do nového bizniscentra. Aby sa jej zamestnanci v modernej klimatizovanej budove nemuseli tlačiť, musí si zaplatiť o sedminu väčšiu plochu kancelárií. Aj tento skutočný prípad z bratislavského realitného trhu ukazuje, prečo je potrebný jednotný spôsob merania plochy nielen kancelárskych priestorov, ale aj bytov, obchodov a hál.
V Slnečniciach pribudne aj menšie nákupné centrum. Najmä pre zábavu
Nie je všetkým nákupným centrám v Bratislave koniec. Ďalšie menšie plochy zamerané najmä na najbližšie okolie i pribúdajúcich nových obyvateľov, pribudnú v rámci budovanej lokality Slnečnice na juhu Petržalky. Projekt má priniesť viac zábavných a voľnočasových funkcií, nemá ísť len o obchody.
Čistý a atraktívny – sprchový žľab Geberit CleanLine
Inzercia | Pre čoraz viac ľudí sú sprchy v úrovni podlahy so sprchovým žľabom zlatým štandardom. Nový sprchový žľab Geberit CleanLine splní všetky vaše očakávania, pretože nielen dobre vyzerá, ale sa aj jednoducho čistí.
Vyľudnená obec rieši nezáujem výpredajom pozemkov
V snahe prilákať nových obyvateľov začala pôvabná obec Champ-du-Boult, ktorá sa nachádza v Normandii na západe Francúzska, predávať stavebné parcely za bezkonkurenčne nízku cenu.
Bytovku pri petržalskom Albere odobrili
Bytovka vedľa petržalského obchodu s nábytkom Albero získala od mestskej časti stavebné povolenie. Projekt má po zmene rozmerov a výraznom zmenšení objemov priniesť niekoľko desiatok bytov a apartmánov.
Česi berú nové byty útokom, podobne ako Slováci
Ceny nových pražských bytov sú rekordne nízke, úročenie hypoték taktiež a dôvera miestnych v ekonomiku veľká. To všetko motivuje k nákupom nových bytov, ktorých sa v prvých mesiacoch roka predali rekordné množstvá, informuje Ihned.cz. Podobne ako v Bratislave.
Hodinku od Bratislavy vyrastá viedenské mesto bez áut
Jeden z najväčších mestských rozvojových projektov v Európe, nová viedenská štvrť Seestadt Aspern, má už prvých tritisíc obyvateľov. Do konca leta by ich mal ešte rovnaký počet pribudnúť. Štvrť okolo umelého jazera na severovýchode Viedne má byť kompletne dokončená do roku 2030. Vtedy by mala mať 20-tisíc obyvateľov a rovnaký počet pracovných miest.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar