Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Haly dodávateľa automobilky Kia kúpil český fond
Na slovenský realitný trh vstúpil nový hráč. Rýchlo rastúci český fond Arete Invest kúpil priemyselný areál v tesnej blízkosti automobilky Kia v Žiline. Haly sú kompletne prenajaté dodávateľovi automobilových komponentov Grupo Antolin.
Nové Lido odhaľuje nábrežie s plážou a prístavom
Obnovenie legendárnej dunajskej pláže Lido, vybudovanie prírodného parku a nábrežnej promenády, zachovanie lodeníc a vytvorenie nového prístavu a oživenie Ovsišťského ramena v pôvodnej trase. Všetko navrhuje štúdia nábrežnej zóny novej mestskej štvrte v Petržalke. Na jej vypracovanie sa spojili iniciatívy Lido Lagúna a Nové Lido.
Orbis zmení centrum Nitry, sľubuje aj veľké byty
Nové vizualizácie, konečná podoba komplexu aj viaceré zmeny v dispozíciách bytov. Projekt Orbis ohlásil nový reštart a investor hovorí o reálnom rozbehu dlho očakávanej stavby, ktorá má zmeniť podobu centra Nitry.
Ako rýchlo treba vyčerpať hypotéku
Financovanie bývania: Pri kúpe bytu v developerskom projekte sú banky ústretovejšie
Prečo sú taylorovské kancelárie prežitok?
Inzercia | Digitalizácia. Informatizácia. Industry 4.0. Nástup Millennials a Generácie Z. Ďalšie a ďalšie trendy a vlny ovplyvňujú pracovné prostredie. Kam sme sa za posledné storočie kancelárskych priestorov posunuli?
V Rači pripravujú namiesto Triangla nový projekt Rendez Vous
V lokalite Východné medzi Račou a Vajnorami sa pripravuje výstavba polyfunkčného komplexu Rendez Vous. V troch blokoch má vzniknúť vyše tristo bytov a takmer štyristo parkovacích miest. Na rovnakom mieste predstavil už pred krízou minulý majiteľ projekt Triangel.
Eperia otvorí v novembri, obsadená je už na 80 percent
Sedem mesiacov pred plánovaným otvorením hlási nákupné centrum Eperia Shopping Mall obsadenosť na 80 percent. Prvé moderné nákupné centrum v Prešove začala developerská spoločnosť J&T Real Estate stavať v júni minulého roka.
Mal byť moderným centrom mesta, šesť rokov je zatvorený a chátra
Poslednýkrát v ňom bol život pred šiestimi rokmi, keď privítal mestský ples. Odvtedy Dom kultúry v Banskej Bystrici chátra a márne čaká na novú podobu. Zmeniť žalostný stav budovy v centre mesta má aj pripravovaná dražba. Po roku si dražobná spoločnosť otestuje záujem o bývalý kultúrny stánok. S cenou však oproti minulosti veľmi nepohla.
Mladí nechcú stavať, firmy ich nahrádzajú cudzincami
Zastaraný stavebný zákon, pokračujúci výrazný pokles výkonov v stavebnom odvetví najmä pre nedostatok infraštruktúrnych projektov, malý záujem mladých ľudí o stavebné profesie a nedostatok kvalifikovaných pracovníkov. Tieto problémy najviac znepokojujú profesijnú organizáciu Zväz stavebných podnikateľov Slovenska (ZSPS).
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar