Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
3villa: V Moste pri Bratislave vyrastie vilová zóna
Na okraji Mostu pri Bratislave sa začína výstavba projektu 3villa. Developerská spoločnosť the dunc&lewon chce priniesť odlišný koncept než sú klasické radové zástavby v satelitoch.
Zürich sa usiluje vyhnať milionárov zo sociálnych bytov
Najbohatšie švajčiarske mesto Zürich má problém zohnať do svojich sociálnych bytov zodpovedajúcich nájomníkov. Po sérii správ o milionároch, ktorí bývajú v dotovaných mestských bytoch, chce mesto zabezpečiť, aby v tunajších sociálnych bytoch zostali len odkázaní, teda tí, ktorí ročne zarábajú menej ako 230-tisíc švajčiarskych frankov (zhruba 197-tisíc eur).
Lieky dávkuje robot, pacienti sú označení kódom. Otvorili najmodernejšiu nemocnicu
Presne tri roky po tom, ako spoločnosť Penty Svet zdravia získala stavebné povolenie na výstavbu novej modernej nemocnice v Michalovciach, ju v utorok slávnostne otvorili. Vlajková loď nemocničnej siete vpláva do prevádzky začiatkom decembra, kedy tam privíta prvých pacientov.
Vlakové stanice sa menia na nákupné centrá, všade sú obchody a veľa jedla
Pred nástupom do vlaku si dať rýchlo párok, nakúpiť darčeky a čítanie do vlaku. Na staniciach sa v súčasnosti dá robiť oveľa viac vecí, než len čakať na vlak. A neťažia z toho len cestujúci, napísala agentúra DPA.
Fresh Market chce žiť aj večer, nájomcom upravuje podmienky
Vo Fresh Markete sa chystajú zmeny, ktorých výsledkom má byť väčšia atraktivita centra v podvečerných a večerných hodinách. Vedenie farmárskej tržnice v susedstve klientskeho centra v Bratislave upravuje podmienky nájomcom tak, aby nemohli zavrieť skôr, ako sú oficiálne otváracie hodiny.
Popradský Forum vybrali medzi najlepšie nákupné centrá v Európe
Popradské nákupné centrum Forum získalo nomináciu na medzinárodné ocenenie European Shopping Centre Awards 2018, ktoré udeľuje združenie nákupných centier ICSC. V kategórii stredne veľkých nových projektov s ním súťažia konkurenti z belgického Charleroi a britského mesta Leeds. Víťazné projekty budú vyhlásené na budúci rok v apríli.
Avion ukázal nový foodcourt, ktorý otvorí v lete
Najväčšie slovenské nákupné centrum Avion Shopping Park predstavilo podobu nového foodcourtu, ktorý vznikne vedľa minulý týždeň otvoreného Kauflandu v priestoroch uvoľnených po zatvorení hypermarketu reťazca Hypernova.
Miloslavov sa opäť nafúkne, projekt Anna park prinesie 73 bytov
V Miloslavove sa rozbieha nový rezidenčný projekt. Spoločnosť Zet Integra spustila výstavbu komplexu Anna Park. V priebehu nasledujúcich dvoch rokov by mal vo vyhľadávanej obci vytvoriť vyše sedemdesiat bytových jednotiek.
Nová atrakcia Šanghaja: dom s tancujúcimi zlatými závojmi
Tento rok v lete pribudol vynikajúci príklad novej kinetickej architektúry – šanghajské Centrum umenia a kultúry Nadácie Fosun čínskej holdingovej spoločnosti Fosun Group, ktorá je aktívna tiež v Severnej Amerike a v Európe. Minulý mesiac centrum ocenili v Hongkongu prestížnou Zlatou cenou, ktorú udeľuje medzinárodná organizácia DrivenxDesign.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar