Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Vendo Park otvára štvrté centrum na Slovensku
Po siedmich mesiacoch výstavby sa vo štvrtok otvára v Zlatých Moravciach nákupné centrum Vendo Park. Ide o štvrté centrum siete patriacej pod nemeckú skupinu Tengelmann.
V Malackách vyrástla hala pre dodávateľa automobiliek
V priemyselnej zóne v Malackách postavila spoločnosť VGP novú halu pre dodávateľa dielov pre automobilový priemysel. Spoločnosť Ideal Automotive obsadila budovu s plochou 12-tisíc štvorcových metrov.
Pri Kuchajde vyrastie N!do so stovkou bytov
Dlhšie pripravovaný projekt developerskej spoločnosti Iuris Group neďaleko jazera Kuchajda v bratislavskom Ružinove už spustil rezerváciu bytov a predstavil definitívne vizualizácie obytnej časti. Komplex N!do neskôr doplní aj občianska vybavenosť.
Obmedzenia 100%-ných hypoték tlačia dopyt hore
Inzercia | Od januára 2017 začnú platiť obmedzenia Národnej banky Slovenska, ktoré bankám ešte viac obmedzia poskytovanie 100 %-ných hypoték. Mnoho ľudí sa snaží využiť ešte aktuálne podmienky, čo zvyšuje najmä záujem o kúpu bytov v novostavbách.
Prologis na Slovensku ďalej rastie
Prologis, developer priemyselných a logistických nehnuteľností s najväčším podielom na tuzemskom trhu, oznámil špekulatívnu výstavbu novej haly. Rozostaval ju na 22,6-hektárovom pozemku, ktorý získal v druhom kvartáli tohto roka s asistenciou spoločnosti Modesta Real Estate.
Dochádzate? Škodíte si
V piatok podvečer pri riešení posledných pracovných tém pozerám z okna mojej kancelárie. Neďaleko vidím svoj bytový dom. Hovorím si, že mám to šťastie vybrať si: byť doma skôr alebo venovať pol hodinu premýšľaniu o „unknown unknowns“ v mojej práci. Flexibilita, ktorú si veľmi cením.
Rýchly rast cien bytov si únia udržala
Rekordné pokrízové zdražovanie domov a bytov v Európskej únii zo začiatku tohto roka pokračovalo až do leta. Podľa údajov európskeho štatistického úradu Eurostat sa ceny nehnuteľností na bývanie v druhom štvrťroku v priemere za celú Európsku úniu zvýšili medziročne o štyri percentá a za eurozónu o takmer tri percentá.
Aktivisti a architekti chcú napadnúť búranie Bezručovej
Tri mesiace po začiatku búrania časti historického objektu bývalej nemocnice na Bezručovej ulici v bratislavskom Starom Meste sa rozbehla iniciatíva Zastavme deštrukciu Bezručky. Výzvu zverejnila organizácia DOCOMOMO zameraná na ochranu pamiatok modernej architektúry. Pripojili sa k nej aj aktivisti z občianskej iniciatívy Bratislava otvorene.
Kursalon v Trenčianskych Tepliciach sa mení na dizajnový hotel
Jedna z najznámejších stavieb kúpeľného mestečka Trenčianske Teplice začala s rozsiahlou rekonštrukciou. Kursalon z druhej polovice 19. storočia, známy aj ako Kúpeľná dvorana, sa mení na dizajnový kongresový a kúpeľný hotel.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar