Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Hyundai chce nové sídlo, kúpil pôdu za desať miliárd dolárov
Automobilka Hyundai Motor zaplatí za pozemok pre svoje nové sídlo v Soule rekordnú sumu 10 miliárd dolárov. Táto správa vyvolala u investorov obavy, že automobilka zbytočne plytvá finančnými prostriedkami, čo viedlo k prudkému prepadu akcií spoločnosti Hyundai Motor a jej sesterskej firmy Kia Motors.
Kde si kupujú boháči bývanie? Mieria do Mníchova a Viedne
Najviac superboháčov s majetkom nad 30 miliónov dolárov (23 miliónov eur) žije v Londýne, Paríži a Zürichu. Aktuálne sa však najviac obzerajú po nehnuteľnostiach v Mníchove, Moskve a Viedni. Práve tam podľa poradenskej spoločnosti Knight Frank pribudne v najbližších desiatich rokoch najviac boháčov.
Ministerstvo neodobrilo zmenu stavby pod hradom
Občianskym aktivistom z iniciatívy Bratislava otvorene (BAO), ktorí už roky upozorňujú na rozpor stavby domu na Beblavého architekta Dušana Fischera s územným plánom zóny Podhradie, dalo za pravdu aj Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR (MDVRR SR).
Nová Dubnica dokončuje obytnú zónu
Mesto Nová Dubnica neďaleko Trenčína začne onedlho kolaudovať novú obytnú zónu Dlhé Diely. Ukončí tak dvojročné prípravy a budovanie infraštruktúry. Bývanie by tu do niekoľkých rokov mohlo nájsť šesťsto obyvateľov.
Darovaný byt sme predali. Platíme daň z príjmu?
Rodičia bývali v nájomnom byte od roku 1969 s trvalým pobytom. V roku 1999 sa stali vlastníkmi bytu a spoluvlastníkmi pozemku. Tento byt potom darovali svojim deťom – mne a bratovi – darovacou zmluvou v roku 2012. V tom čase nebol vyhotovený znalecký posudok bytu. Vlastníctvo sme nadobudli v júli 2012. Ako obdarovaní sme mali v tomto byte prihlásený trvalý pobyt do roku 1987. Darovaný byt sme napokon predali vo februári 2014. Darcovia a ani obdarovaní nemali predmetný byt zahrnutý v obchodnom majetku. Platíme daň z predaja darovaného panelákového bytu?
Paleta kúpeľní
Rustikálna, klasická, minimalistická alebo detská oáza čistoty a relaxu
Veľkí stavbári spomalili, Bratislava sa drží
Pokles stavebnej aktivity v lete avizovali TRENDU výrobcovia stavebných materiálov, predovšetkým cementu či muriva. Zdôvodňovali ho najmä teplou zimou, ktorá začiatok výstavby hlavne v segmente budov posunula na skoršie obdobie.
Tujetoin - nové byty v Dúbravke
Projekt štartovacích bytov od OTP Real, ktorý bol dlhšie na predaj, prevzala spoločnosť Bencont Development. Po dizajnových a funkčných úpravách pôvodného projektu teraz spúšťa predaj 48 bytov, ktoré vzniknú v dvoch osempodlažných bytovkách do konca budúceho roka.
Slnečnice 2 pridávajú do predaja ďalšie byty
Druhá fáza Slnečníc na juhu bratislavskej Petržalky rastie. Po niekoľkých mesiacoch od spustenia predaja dvojky už stoja prvé múry a developerská spoločnosť Cresco zároveň dala do predaja byty v ďalšej časti. Do výberu pribudlo 97 jednotiek.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar