Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Agát pod Slavínom dokončili pred dvoma rokmi, voľných je zopár bytov
Pod bratislavským Slavínom predvlani dokončili projekt Agát, ktorý naďalej ponúka niekoľko voľných bytov. Za novostavbou s 21 bytmi a bielou fasádou na Havlíčkovej stojí šalianska skupina In Vest, s.r.o., ktorá bola investorom aj generálnym dodávateľom.
Najväčší český outlet otvorí pred Vianocami, pribudnúť má aj hotel
Po outlete duchov pri pražskom letisku sa pracuje na výstavbe najväčšieho outletu v Českej republike. Pravda, až po dobudovaní ďalších fáz, keďže v prvej etape je menší než prvé slovenské centrum tohto typu. Pri Prahe sa počíta aj s výstavbou hotela.
Daň z nehnuteľností - najčastejšie otázky a odpovede
Priznanie musia podať do konca januára obci či mestu aj tí, ktorým sa niečo v ich vlastníctve zmenilo. Dnes odpovedáme na najčastejšie otázky zdaňovania nehnuteľností. Komplexný článok o dani z nehnuteľnosti nájdete tu.
Tri v jednom
Vyberte si: pracovňa, hosťovská alebo trucovňa
Stovka bytov na Fončorde dostala po rokoch zelenú
Už pred krízou pripravovaný bytový komplex na banskobystrickom sídlisku Fončorda získal stavebné povolenie. Investorská spoločnosť BB Top Reality tak môže postaviť tri bytovky s dokopy 95 bytmi.
Športový areál na konci Petržalky zatiaľ nemá povolenia
Na južnom okraji Petržalky, priamo oproti Slnečniciam už niekoľko mesiacov rastie športový areál. Na časti umelého kopca pozostávajúceho z navozeného stavebného odpadu z výstavby sídliska má vzniknúť projekt Line 36, ktorý investori označujú za jediné freestyle centrum v Európe.
Podkerepušky: Pri vjazde do Záhorskej Bystrice chce Grafobal rodinné domy
Vjazd do Záhorskej Bystrice zo starej cesty v smere z Bratislavy sa má o niekoľko rokov zmeniť. Zanedbaný ovocný sad pozdĺž Hodonínskej pri chatovej oblasti má nahradiť nová obytná zóna. Zámer predložilo štátnym orgánom viacero investorov, na čele s Grafobal Group Development.
Slovenské centrá Atrium prešli do izraelských rúk
Popredného majiteľa a developera nákupných centier v strednej a východnej Európe Atrium European Real Estate ovládol izraelský investor Gazit-Globe. Firma navýšila podiel v majiteľovi troch slovenských nákupných centier Atrium na 55 percent.
Referendum? Mladé rodiny potrebujú bývať
Názor | Názor | Referendum o rodine a diskusia o druhom dôchodkovom pilieri privolávajú možno nepriamo novú celospoločenskú tému. Bude odpovedať na otázky typu: čo sme spravili za 25 rokov pre rodinu?
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar