Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Španielsky realitný pád zachraňujú prenájmy
Kríza zmenila bývanie v Španielsku. Kým pred šiestimi rokmi žilo v prenájme 11,4 percenta obyvateľov krajiny, teraz je to už 20 percent. Práve prenájmy pomáhajú stabilizovať španielsky realitný trh po prasknutí bubliny.
Dostavba Danubiany je dokončená
Jeden a pol roka trvajúca dostavba múzea moderného umenia Danubiana Meulensteen Art Museum je hotová. Dostavbu skolaudovali v niekoľkých termínoch v auguste, hovorí PR manažérka múzea Martina Hudačková. Pre návštevníkov múzeum opäť otvoria v utorok 9. septembra.
Medzi Oravou a Liptovom môže vyrásť lyžiarske stredisko Huty
Rozhranie Liptova a Oravy, ktoré spája horský prechod Huty sa má premeniť na rekreačné stredisko. Kolibu a niekoľko turistických chodníkov v okolí majú podľa plánov spoločnosti Enpora, s.r.o., doplniť lyžiarske zjazdovky, lanovky, vleky, reštaurácie i vyhliadková veža. Zámer v súčasnosti posudzuje ministerstvo životného prostredia.
Aké účty predložiť stavebnej sporiteľni pri stavbe domu?
Financovanie bývania: Pri svojpomocných prácach predložíte doklad o kúpe použitého materiálu
Maďarsko sužujú prázdne sklady
Miera neobsadenosti priemyselných a logistických priestorov na Slovensku dosiahla ku koncu prvého polroka tohto roka 7,5 %. Mesačné požadované nájomné v týchto nehnuteľnostiach sa pohybovalo od 3,65 do 4,20 eur za štvorcový meter.
Rusi stavajú plno nových bytov. Ceny v Moskve klesajú
Rusko rastie. Hoci ho svet v súčasnosti sleduje najmä z pohľadu ukrajinsko-ruských vzťahov, veľa sa deje aj na poli bývania. Vlani v obrovskej krajine pribudlo najviac nových bytov od roku 1989, teda od pádu socialistického Sovietskeho zväzu. Rusi postavili rekordných 912-tisíc jednotiek, no rast ekonomiky sa spomaľuje.
Pri golfe v Lomnici vyrastá chatový rekreačný rezort
Rekreačná apartmánová lokalita medzi Veľkou a Tatranskou Lomnicou pod Tatrami sa ďalej rozrastá. K viacerým existujúcim projektom pridáva developerská skupina WBA komplex pomenovaný Natur Resort Lomnica. Ide o niekoľko stavebných pozemkov, na ktorých postaví chaty rôznych veľkostí.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar