Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Modernizácia Polus Towers stála 25 miliónov eur
Developerská spoločnosť Immofinanz sa po odchode najväčších nájomcov vlani pustila do modernizácie administratívnych veží pri jej nákupnom Polus City Centre. Práce prebiehali počas prevádzky, hoci budovy neboli ani zďaleka plne obsadené. Po dokončení sa však Immofinanzu opäť darí priestory prenajímať.
Česká sporiteľňa zrekonštruovala Office Box pri bratislavskom letisku
V hlavnom meste pribudla nová zrekonštruovaná kancelárska budova. Reico investiční společnost České spořitelny spolu s poradenskou firmou stojí za jej kompletnou premenou a dnes budovu opäť ponúka na trhu. Pod novým názvom Office Box patrí už osem rokov do portfólia ČS Nemovitostního fondu.
O čo ide v meškajúcom projekte Sokolská pod Slavínom
V lokalite pod bratislavským Slavínom považovanej za lukratívnu vyrastá rezidenčná novostavba. Developerská spoločnosť ITB ju podľa ulice nazvala Sokolská, na začiatku výstavby sa blysla nápaditou reklamnou kampaňou hovoriacou o slepých uličkách. V kopcovitom teréne prináša 35 prevažne veľkometrážnych bytov, z ktorých väčšia časť už má svojho majiteľa. Stavba dnes ale mešká a práce nejaký čas stáli.
Pod Kolibou pribudnú aj rodinné domy, Sliačsku a Tupého spojí cesta
Lokalita Vtáčnik pod bratislavskou Kolibou na Tupého ulici zažíva v posledných mesiacoch rozvoj viacerých rezidenčných projektov. Obytný súbor nazvaný Eleven prinesie v kopci jedenásť veľkých rodinných domov, kde cena jedného presahuje pol milióna eur. Stojí za ním popradská spoločnosť Mivo Real.
Praha spoznala nový návrh neželaných vežiakov na Pankráci
Developerská spoločnosť Central Group predstavila nový návrh výškových bytových domov na pražskom Pankráci vedľa sídla Českej televízie. Autorom projektu je architekt Josef Pleskot. Návrh jeho ateliéru zvíťazil v architektonickej súťaži, v ktorej Central Group oslovil desať českých ateliérov.
Nobelova dostane územný plán, Nové Mesto chce kvalitnú štvrť
Keď sa vlani začal stavať nový obytný komplex s tristo bytmi medzi panelákmi na Nobelovej ulici a bývalým fubalovým štadiónom, mal za sebou developer roky protestov obyvateľov susedstva a námietok mestskej časti k dopravnému napojeniu, parkovaniu a malému odstupu od starších bytoviek. Bratislavská mestská časť Nové Mesto chce dať výstavbe v bývalom priemyselnom území s obrovským potenciálom jasné pravidlá. Začala obstarávať územný plán zóny Nobelova.
Aupark Tower a BBC5 ocenené prestížnym certifikátom BREEAM
Inzercia | K 21 administratívnym budovám (podľa údajov Bratislava research forum) so zeleným certifikátom pribudli v Bratislave ďalšie dve – Aupark Tower a BBC5. Oba prémiové administratívne komplexy realitného fondu Heitman získali medzinárodne uznávaný certifikát BREEAM s hodnotením Veľmi dobrý. Budovy sa tak stali súčasťou prestížnej skupiny najuznávanejších zelených budov v Európe.
Penta ukazuje svoju prvú kancelársku budovu vo Varšave
Aj investičná skupina Penta rozbieha svoje aktivity v poľskej metropole Varšave. Oznámila vybudovanie jedenásťpodlažnej administratívy v biznis lokalite Mokotow na rohu ulíc Domaniewska a Postepu, kde je množstvo ďalšej konkurencie.
Pri ilavskej nemocnici vyrastie obchodná zóna Idea
Na pozemku, ktorý pred niekoľkými rokmi predala ilavská nemocnica súkromnému investorovi, sa chystá výstavba Obchodnej zóny Idea. Na ploche takmer 1,8 hektára majú vyrásť obchody, gastro zariadenia, čerpacia stanica, kancelárie aj ambulancie.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar