Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Mrakodrapy nového WTC lákajú nájomcov na štýl „graffiti in the sky“
V newyorskom Manhattane oficiálne otvorili 11. júna ikonickú supervysokú budovu 3 World Trade Center. Britský ateliér Rogers Stirk Harbour + Partners (RSHP) dostal za úlohu navrhnúť ju na východnom okraji komplexu Svetového obchodného centra medzi pavilónom Okulus a budovou 4 World Trade Center.
Nuppu má nové vizualizácie a spúšťa štvrtú etapu
Po dokončení prvej etapy nového sídliska Nuppu v bratislavskom Ružinove spúšťa developerská spoločnosť YIT Slovakia predaj štvrtej bytovky. Objekt nazvaný Jasmiini bude s 12 podlažiami výškovou dominantou celého projektu.
Proxenta ukázala projekt Tabáň, spúšťa v ňom predaj bytov a apartmánov
Jeden z najväčších rezidenčných projektov v Nitre je krátko pred spustením verejného predaja bytov a apartmánov. Developer Proxenta ukázal na svojich oficiálnych stránkach podobu pripravovaného komplexu Tabáň. Ešte donedávna bol známy pod názvom Townhill.
V Prešove pripravujú projekt Záhradné sady, na začiatok prinesie 66 bytov
Aj keď sa oživenie výstavy rezidenčných projektov postupne rozšírilo z Bratislavy aj do iných regiónov Slovenska, Prešova sa stavebný boom akosi netýkal. V krajskom meste nebolo ohlásených veľa realitných projektov, ktoré by ponúkli aspoň 50 bytov. Novým projektom, ktorý tento rámec prekoná, sú Záhradné sady.
Byt o tretinu lacnejšie? Dražby lákajú bežných kupujúcich
Zostáva ešte asi pol hodiny do začiatku dražby a pred budovou, kde sa má aukcia uskutočniť, je rušno. Dražiť sa má kancelársky priestor v centre Bratislavy aj garsónka v Dúbravke. Práve ona prilákala väčšinu záujemcov, ktorí reagovali na cenu. Kúpiť byt v hlavnom meste za 58-tisíc eur je viac než lákavé. V miestnosti je pestrá zmes asi dvadsiatich záujemcov. Na niektorých vidno, že na podobnej akcii nie sú prvýkrát a dražbu berú rutinne. Až neskôr sa dozvedáme, že ide o zástupcov realitných kancelárií. Z účastí na dražbe si spravili pravidelný rituál. Ponuka na trhu nie je až taká bohatá, dopyt stále vysoký. Šanca kúpiť výhodne nehnuteľnosť a neskôr ju s maržou predať je reálna.
Obnova Rusoviec sa netýka nábytku, len stavby, uisťuje Pellegrini
Predmetom rekonštrukcie kaštieľa v Rusovciach bude len stavba, nie interiér či mobiliár, uisťuje v reakcii na kritiku predstaveného projektu obnovy predseda vlády Peter Pellegrini (Smer-SD).
Sto rokov Československa: vyberte stavbu storočia
Slováci a Česi môžu vybrať najvýznamnejšiu stavbu, ktorá vznikla počas sto rokov od založenia Československej republiky. Pri príležitosti osláv výročia vzniku spoločného štátu vyhlásili stavebné komory a zväzy oboch krajín anketu Česká a slovenská stavba storočia, do ktorej nominovali 66 českých a 34 slovenských objektov.
Návštevnosť nákupných centier sa zasekla, ľudia ale míňajú viac
Do nákupných centier už neprúdia čoraz väčšie masy zákazníkov. Ich návštevnosť vlani stagnovala, no ľudia v nich utrácali viac, čo potiahlo tiež tržby obchodníkov. Vyplýva to z prieskumu Index nákupných centier, ktorý každoročne pripravuje realitno-poradenská spoločnosť CBRE Slovensko. Nájomné v prevádzkach podľa sondy rástlo len mierne.
Čerešne dozreli: Aj po zmenách na hypotekárnom trhu chutia!
Inzercia | V atraktívnom dúbravskom projekte Čerešne living sa začala druhá fáza predaja bytov. S ňou súvisí niekoľko dôležitých noviniek!
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar