Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Slanec pri Peknej ceste sa rozšíri o dvesto bytov
Najväčší projekt developerskej spoločnosti Grunt sa po rokoch rozrastie. K radovej zástavbe, malým bytovkám a rodinným domom v lokalite Slanec v bratislavských Krasňanoch pribudne ďalšia skupina menších domov s celkovo 220 bytmi.
Nový Martin stavia ďalšiu radovú zástavbu
Jeden z najväčších projektov nového bývania v Martine pokračuje ďalšou etapou výstavby. Nový Martin pridáva ďalších 30 bytov v radových domoch. Výstavba v lokalite Pod Stráňami sa začala minulý týždeň a kolaudácia je v pláne na jeseň budúceho roku.
Diaľničiari majú veľké plány, ale prázdne vrecká
Južnú rýchlocestu potiahneme až po Rimavskú Sobotu a ďalšiu z Trenčína takmer až na hornú Nitru. Lenže nezabudneme ani na diaľnicu do Poľska. Dokončíme ju celú a k tomu mnohé ďalšie. A toto všetko začneme stavať tento a budúci rok.
Medzinárodná súťaž priniesla Brnu návrh centra budúcnosti
Architekti predstavili v najväčšej európskej urbanistickej súťaži posledných rokov 58 vízií priestorov hlavnej stanice v centrálnej polohe Brna pod Petrovom a okolitého územia. Víťazný návrh od ateliéru UNIT ponúkol postupne realizovateľný koncept udržateľnej štvrti prirodzene zrastajúcej s mestom.
Obytný EcoHouse v Podunajských Biskupiciach čoskoro dokončia
Na Kazanskej ulici v Podunajských Biskupiciach pribúda ďalšia novostavba, ktorá je tesne pred dokončením. Osempodlažný projekt EcoHouse vyrástol priamo na štvorprúdovej ceste oproti existujúcim novostavbám.
Prešov sa obchodného centra Forum dočká pred Vianocami 2018
Prešovčania majú najmenej možností nakupovať v obchodných centrách, ak sa porovnávajú s ostatnými slovenskými krajskými mestami. Hovoria to štatistiky, v ktorých sa až do otvorenia multifunkčného centra City Arena ocitala aj Trnava. Posledná priečka v prepočte štvorcových plôch na obyvateľa ale nemusí Prešovu ostať nadlho.
Nové trendy v bývaní: 3,5-izbové byty v Arboria Parku.
Inzercia | Architekti v projekte Arboria Park, stále hľadajú nové formy, ako zvýšiť kvalitu bývania klientov Arborie. Tentokrát sa zamerali na 3-izbové byty, ktorých dispozície dokázali upraviť tak, aby ste získali izbu navyše.
Prečo pasívny dom? Aby peniaze nelietali hore komínom
Vonku tropické štyridsiatky, vnútri príjemných dvadsaťpäť stupňov Celzia a dýchateľný vzduch. Navyše pri zatvorených oknách, stiahnutých žalúziách a bez klimatizácie.
Historický objekt pri košickom Kulturparku už prestavali na byty
Neďaleko historického centra Košíc priamo v zrekonštruovanom parku dokončili prestavbu bývalej veliteľskej budovy. Vzniklo tu 42 bytov, administratívne priestory i parkovanie. Projekt dostal názov Šafránová záhrada, šlo o druhú etapu.Kraj: Prešov
Nájdených 31 firiem.
Čapajevová 20, 08001 Prešov
Športová 13 Prešov
Bardejovská 32
Záhradná 8, Prešov
Pionierska 27, Prešov
Ul. Rovná 16, Stropkov-Sitník
JM
Tomasikova 12,Prešov
Kružlov 230, Kružlov
Čsl. letcov 53, 080 06 Prešov 6
Hermanovce n/t
1 2 3 4
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar