Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Pri Malom Dunaji dokončujú bývanie Svornosť
V Podunajských Biskupiciach minulý týždeň kolaudovali obytný komplex Svornosť so 72 bytmi. Projekt na novej časti ulice Svornosti pri Malom Dunaji pozostáva z päťpodlažnej bytovky, štyroch mestských víl a radových rodinných domov.
Bratislavské kancelárie Heitmanu majú nového správcu
Všetky kancelárske priestory amerického realitného fondu Heitman v Bratislave už spravuje realitno-poradenská spoločnosť CBRE. K petržalskému Aupark Tower, ktorý manažuje už od začiatku minulého roka, prebrala riadenie bizniscentier v Ružinove a v Starom Meste.
Prešov dostane nové obchodné centrum Eperia – postaví ho J&T RE
Aj Prešov sa dočká moderného obchodného centra. Developerská skupina J&T Real Estate po dlhých rokoch príprav začína obsadzovať priestory v nákupnom stredisku pomenovanom Eperia. Do približne dvoch rokov vyrastie v obchodnej zóne na sídlisku Sekčov.
Prima Park v Ružinove kolaudujú, s obyvateľmi sa diskutuje o dvojke
Po niečo vyše roku od ohlásenia štartu výstavby v bratislavskom Ružinove dokončujú projekt Prima Park, ktorý vyrástol namiesto bývalej budovy Všeobecnej úverovej banky na Jašíkovej ulici pri Dome kultúry Ružinov. Prvá etapa je vypredaná a čoskoro sa má začať kolaudácia.
Bratislava ešte zvládne obchodné centrum. Ale len niečo malé a lokálne
Hoci veľkých obchodných centier v Bratislave je už dosť, nejaké menšie by ešte zvládla. Aj tak sa ale tento segment presúva najmä do krajských a okresných miest menších veľkostí. Metropola naopak žije kancelárskymi komplexmi a sťahovaniami veľkých nájomcov.
Oracle sa sťahuje z Galvaniho do Digital Parku
Slovenská pobočka jedného z najväčších poskytovateľov firemného softvéru na svete zmení sídlo. Spoločnosť Oracle sa presťahuje do tretej etapy Digital Parku, ktorú pred troma rokmi postavila investičná skupina Penta na začiatku bratislavskej Petržalky.
Pražania protestujú: vedľa stredovekého kláštora vyrastie „maršmelou“
Neďaleko Anežského kláštora z prvej polovice 13. storočia v Pražskej pamiatkovej rezervácii v Starom Meste má vyrásť šesťpodlažný bytový dom, ktorý dostal prezývku „maršmelou“. Fasáda s oknami a balkónmi zoskupenými do tvaru smajlíkov mala byť totiž ružovo-biela, čím ľuďom pripomínala rovnako dvojfarebné bonbóny.
Cresco rozostavia kancelárie na Staromestskej v máji
Vedľa sídla ministerstva spravodlivosti na Staromestskej ulici v Bratislave už čoskoro štartuje výstavba. Developerská spoločnosť Cresco chce v máji začať stavať projekt Staromestská Offices, čo je sedempodlažná kancelárska budova na mieste súčasného plateného parkoviska.Kraj: Prešov
Nájdených 31 firiem.
Čapajevová 20, 08001 Prešov
Športová 13 Prešov
Bardejovská 32
Záhradná 8, Prešov
Pionierska 27, Prešov
Ul. Rovná 16, Stropkov-Sitník
JM
Tomasikova 12,Prešov
Kružlov 230, Kružlov
Čsl. letcov 53, 080 06 Prešov 6
Hermanovce n/t
1 2 3 4
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar