Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Na juh od Bratislavy pribudne 120 pozemkov
V lokalite na juh od hlavného mesta neďaleko Dunajskej Lužnej vzniká nová obytná zóna. Projekt pomenovaný Alej Hrušov má v malej obci Kalinkovo priniesť 120 stavebných pozemkov, na ktorých zasieťovaní sa v súčasnosti pracuje.
Pod Hlavnou stanicou rastie sedempodlažná bytovka
Starší prízemný dom medzi dvojicou viacpodlažných stavieb na Palárikovej ulici pri bratislavskej Hlavnej stanici nahradí sedempodlažná bytovka. Novostavba po búraní pôvodného domu už od jari vyrastá. Aktuálne sa stavia štvrté podlažie.
Čistý príjem z prenájmu je nízky. Podať priznanie?
Som poberateľka starobného dôchodku a prenajímam byt v mojom vlastníctve. Z tohto dôvodu som aj evidovaná na daňovom úrade. Mesačný príjem od nájomcu je 260 eur, čo je 3120 eur ročne. Výdavky za nájom, energie a internet predstavujú ročne 1728 eur. Môj čistý príjem z prenájmu tak dosahuje 1392 eur. Som povinná ako dôchodkyňa podať daňové priznanie, keď skutočný príjem je menej ako 1901 eur?
Bratislavské hotely sa čoraz lepšie plnia turistami
Hotelov v Bratislave síce nie je málo a výstavba nových sa v posledných rokoch výrazne spomalila, existujúce sa však tešia rastúcej obsadenosti i zvyšujúcej sa výnosnosti za izbu. Hovorí o tom štúdia poradenskej spoločnosti Cushman & Wakefield (C&W). Slovenská metropola je však stále najlacnejšia v regióne.
Proti bytom a Bille pri Patrónke protestujú susedia
Pri bratislavskej križovatke Patrónka tesne za zastávkou MHD v smere von z mesta má vyrásť polyfunkčný objekt. Investorská spoločnosť s cyperskými majiteľmi tu chce postaviť supermarket Billa a dve bytovky. Nepozdáva sa to susedným obyvateľom, ktorí s výstavbou nesúhlasia.
Merkury Market v Komárne sa rozrastie
Komárňanská predajňa nábytku na hlavnej ceste v smere z Veľkého Mederu sa rozrastie. K existujúcej prevádzke pribudne o niečo menšia prístavba, ktorá má doplniť predaj bytových doplnkov a nezabrať pritom ďalšie pozemky. Zastavaná plocha sa zväčší o polovicu.Kraj: Prešov
Nájdených 31 firiem.
Čapajevová 20, 08001 Prešov
Športová 13 Prešov
Bardejovská 32
Záhradná 8, Prešov
Pionierska 27, Prešov
Ul. Rovná 16, Stropkov-Sitník
JM
Tomasikova 12,Prešov
Kružlov 230, Kružlov
Čsl. letcov 53, 080 06 Prešov 6
Hermanovce n/t
1 2 3 4
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar