Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Penta chce stavať byty v Boroch na budúci rok
Po otvorení nákupného centra Bory Mall a pokračujúcom rozvoji obchodnej zóny chystá investičná skupina Penta Investments aj výstavbu obytnej časti novej štvrte Bory medzi bratislavskými mestskými časťami Lamač a Devínska Nová Ves.
Projektanti hlásia viac práce a menej ľudí
Projektové spoločnosti na Slovensku majú v súčasnosti kapacity využité zhruba na 80 percent, kým vlani bol priemer o desať percentných bodov nižšie. Väčšie vyťaženie udávajú firmy z inžinierskeho staviteľstva, projektanti pozemných stavieb sú na úrovni priemeru.
Danubia Park nechcú odobriť, samospráve sa nepáčia byty
Športovo-rekreačný areál Danubia Park na okraji Bratislavy nemusí tak skoro vyrásť. Po desiatich rokoch príprav a prekresľovania odmietla mestská časť Čunovo vydať územné rozhodnutie, informuje tlačová agentúra SITA.
Obývačka v pasci oblúkov
Netradičný pôdorys interiéru dal pri pretváraní zabrať. Porovnajte pôvodný stav s inšpiráciami
Banská Bystrica má po 40 rokoch nový územný plán
Po dvanástich rokoch príprav včera poslanci mestského zastupiteľstva schválili nový územný plán mesta Banská Bystrica. Nahradí dokument spred takmer štyridsiatich rokov zmenený množstvom doplnkov.
Ani mrazy nezastavili zahrievanie realitného trhu v USA
Predaj nových rodinných domov v Spojených štátoch sa vo februári zvýšil oproti predchádzajúcemu mesiacu o 7,8 percenta a dosiahol najvyššiu úroveň za posledných sedem rokov. Oznámilo to ministerstvo obchodu USA.
Pozrite sa‚ kde budú onedlho pracovať technologické talenty
Nie je to len boj na poli dát a nie je to ani o počte klientov či prvenstve najnovších technohračiek. Technologické giganty chcú určovať podobu sveta aj v architektúre. Firmy Google, Apple či Facebook chcú byť futuristickými lídrami v každom smere. A čo robia ony, budú čoskoro chcieť všetci.
Bývalé priemyselné zóny menia tvár širšieho centra Bratislavy
Pozor, padá omietka! Všadeprítomný nápis v okolí Račianskeho mýta a neďalekých bývalých priemyselných areálov stratí o niekoľko rokov význam. Ošarpané ploty a opustené pozemky zarastené burinou začínajú nahrádzať polyfunkčné areály s námestiami i väčšími verejnými priestormi. Lukratívna lokalita širšieho centra Bratislavy v rovnakom čase prilákala troch veľkých developerov, ktorí sa pustili do premeny brownfieldov.Kraj: Prešov
Nájdených 31 firiem.
Čapajevová 20, 08001 Prešov
Športová 13 Prešov
Bardejovská 32
Záhradná 8, Prešov
Pionierska 27, Prešov
Ul. Rovná 16, Stropkov-Sitník
JM
Tomasikova 12,Prešov
Kružlov 230, Kružlov
Čsl. letcov 53, 080 06 Prešov 6
Hermanovce n/t
1 2 3 4
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar