Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Čierne stavby pri Jaroveckom ramene postupne odstraňujú
Z osemnástich čiernych stavieb pri hausbótoch v lokalite bratislavského Jaroveckého ramena už zostali len dve, aj tie však odstránia. Štátny podnik Vodohospodárska výstavba ako vlastník pozemkov pod stavbami podal podnet na ich odstránenie, informuje hovorkyňa Diana Migaľová Baschierová. Podnet sa týka altánkov, krbov či prístreškov, ktoré v okolí hausbótov nezákonne postavili ich majitelia.
Stovku malometrážnych bytov v Prešove postaví Cresco
V Prešove vznikne 105 nových malometrážnych bytov. Developerská spoločnosť Cresco podrobnejšie predstavila svoje plány na prestavbu nedokončeného stomatologického pavilónu na Sídlisku III. Podľa dokumentov predložených štátnym orgánom je začiatok plánovaný o dva roky.
Príjem z prenájmu družstevného bytu v ČR a zdanenie
Momentálne žijem na Slovensku a som na materskej dovolenke. V Prahe vlastním družstevný byt, ktorý je v prenájme od 1. 3. 2014. Byt je písaný na mňa, nie na manžela. Môžem si do daňového priznania uplatniť náklady na rekonštrukcie bytu? Podávam priznanie a platím dane na Slovensku alebo v Českej republike?
Billa bude expandovať na severe a východe Slovenska
Po troch nových predajniach v tomto roku má Billa v pláne ďalšie tri. Na severe Slovenska pridá nový obchod v Žiline, na východe v Košiciach a premiéru bude mať supermarket v Stropkove.
Pri Hradskej sa chystá distribučné centrum
Na rozhraní Ružinova a Podunajských Biskupíc má vyrásť menšia stavba. Wiki – Distribučno-predajné centrum sa pripravuje pri uliciach Na piesku a Pod gaštanmi v priemyselnej zóne, ktorú okrem skladov a priemyselných hál charakterizujú aj záhradky a niekoľko rodinných domov. Navrhovateľom výstavby je fyzická osoba Jozef Šteffek.
Realitná konferencia 2014
Inzercia | Pod heslom „Spájame profesionálov v realitách“ 28. novembra 2014
V Starom Meste vzniknú byty vo Feiglerovom dome
Do ponuky bývania v historickom centre Bratislavy pribudnú tri desiatky bytov a apartmánov. Developerská spoločnosť VI Group sa chystá začiatkom budúceho roka spustiť rekonštrukciu vyše storočného meštianskeho domu na Konventnej ulici.
Detská izba pre brata a sestru
Nábytok vyrobený na mieru ponuka možnosť využiť naozaj každý centimeter priestoruKraj: Prešov
Nájdených 31 firiem.
Čapajevová 20, 08001 Prešov
Športová 13 Prešov
Bardejovská 32
Záhradná 8, Prešov
Pionierska 27, Prešov
Ul. Rovná 16, Stropkov-Sitník
JM
Tomasikova 12,Prešov
Kružlov 230, Kružlov
Čsl. letcov 53, 080 06 Prešov 6
Hermanovce n/t
1 2 3 4
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar