Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Aupark v Trenčíne napokon nebude
Plánované obchodné centrum Aupark v Trenčíne nevyrastie. Developerská skupina HB Reavis sa rozhodla zámer po rokoch naťahovania, nevôle niektorých miestnych obyvateľov a mestských poslancov, ako aj problémoch s pozemkami, zrušiť. V piatok má dohodu o zrušení schváliť zastupiteľstvo, predložil ju primátor Richard Rybníček.
Ako zatepľovať paneláky – Diel 4: Výber stavebného dozoru
Stavebný dozor musí postupovať vždy v prospech zákazníka a v zmysle projektovej dokumentácie. Akékoľvek náznaky benevolencie v prospech realizačnej firmy sú neprípustné. Znie to ako samozrejmosť, ale v praxi sa často stáva, že výberom neschopného stavebného dozoru je spokojnosť zákazníka až na poslednom mieste. Najčastejšie si vlastníci bytov vyberajú stavebný dozor na základe referencií od známych.
Top10 najlepších miest pre život: Austrália, Kanada... a Viedeň
Najlepšie podmienky pre život sú v Melbourne, Viedni, Vancouveri a Toronte. Austrália, Kanada a Nový Zéland obsadili osem priečok v desiatke miest, kde sa najlepšie žije. Z vrcholu rebríčka zostaveného analytickou jednotkou týždenníka Economist sa za päť rokov vytratili európske mestá.
Rusko medzi obchodnými centrami dominuje
Stredná a východná Európa potvrdzuje silné postavenie na poli nových obchodných centier a ukazuje, že medzi developermi je na ne stále apetít. Za prvý polrok 2014 na starom kontinente pribudlo 1,88 milióna m2 stredísk, a z toho viac než štyri pätiny práve v tomto regióne.
Po raste v stavebníctve nieto ani pamiatky
Stavebná produkcia sa v júni podľa Štatistického úradu SR vyšplhala na 398,8 milióna eur a klesla medziročne takmer o päť percent, v stálych cenách. Štyristomiliónovú hranicu výkonov stavbári v tomto roku ešte nepokorili. Práve okolo nej sa hýbali mesačné objemy stavebnej výroby v druhej, aktívnejšej časti roka vlani od júna a predvlani už od mája.
Zipp predložil projekt na zamenených pozemkoch v Dúbravke
Namiesto päťdesiatky bytov v Starom Meste plánuje stavebno-developerská spoločnosť Zipp Bratislava postaviť stovku bytov v Dúbravke. Projekt polyfunkčného domu Pod záhradami vyrastie na pozemkoch na rovnomennej ulici vymenených s mestom za parčík pri rozhlase v Starom Meste.
Predaj bytu so stratou. Podať priznanie?
V roku 2012 som kúpila byt za 40 000 eur a predala ho roku 2014 za 38 000 eur. Musím podať daňové priznanie, ak sa predaj bytu realizoval za nižšiu cenu ako bola pôvodná kúpna cena? Byt nebol zaradený do obchodného majetku a ani som v ňom nemala trvalý pobyt.
Chcem zrušiť búracie povolenie, ako na to?
Stavebná poradňa: Vydané povolenie na zbúranie nehnuteľnosti môže vlastník využiť, ale nemusí
V Berlíne stavajú 14-tisíc nájomných bytov, väčšinu súkromníci
Nemecká metropola priťahuje desaťtisíce nových obyvateľov a potrebovala by množstvo nových bytov. Krajský senát žiada v dokumente o rozvoji mesta do roku 2025 postaviť každý rok desaťtisíc bytov. Podľa poradenskej spoločnosti Bulwiengesa je potrebný až dvojnásobok. Len za minulý rok sa Berlín podľa nemeckého štatistického úradu rozrástol o 42-tisíc ľudí a predvlani o ďalších 30-tisíc.Kraj: Prešov
Nájdených 31 firiem.
Čapajevová 20, 08001 Prešov
Športová 13 Prešov
Bardejovská 32
Záhradná 8, Prešov
Pionierska 27, Prešov
Ul. Rovná 16, Stropkov-Sitník
JM
Tomasikova 12,Prešov
Kružlov 230, Kružlov
Čsl. letcov 53, 080 06 Prešov 6
Hermanovce n/t
1 2 3 4
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar