Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Penta spustila radovky v Záhorských sadoch
Na sever od hlavného mesta pribudnú radové domy. Ide síce len o dvanásť domov, sú však o tom zaujímavejšie, že ležia v zóne Záhorské sady od developerskej spoločnosti Penta. Pôvodne bol totiž celý rozsiahly areál rozparcelovaný len na veľké pozemky s výmerami od desiatich árov a viac, dnes je už v ponuke aj viacero menších.
Neželanú bytovku v Rači zrejme presunú
Obyvatelia ulice Jozefa Hagaru neďaleko Peknej cesty v Rači po rokoch protestov proti výstavbe osempodlažnej polyfunkčnej bytovky medzi ich domami zrejme uspejú.
Ako usvedčiť remeselníka z podvodu?
V roku 2010 ma pri zabezpečovaní rekonštrukcie domu podviedol remeselník. Spísali sme Zmluvo o dielo na rekonštrukciu a drobnú stavbu – altánok. Prácu ale nedokončil, vyplatenú zálohu spreneveril a altánok spadol. Sumu 5 900 eur ani nevyúčtoval, nevystavil ani faktúru a nedalo sa už s ním skontaktovať. Pokúšala som sa udať ho na polícii pre trestný čin podvodu, neoprávneného podnikania, pre trestný čin ohrozenia. Spravodlivosti som sa dva roky dovolávala aj na daňovej správe, na živnostenskom úrade a na SOI, všade bez úspechu. Bola som nútená začať súdny spor o vrátenie neoprávneného obohatenia, ktorý ma stál už ďalších asi 1 000 eur. O peniaze mi nejde, viem, že od neho žiadne neuvidím. Chcela by som usvedčiť podvodníka a zabrániť mu okrádať ďalších ľudí. Súd beží už druhý rok. Ešte je nariadené znalecké dokazovanie a predvolanie jeho svedkov, teda podľa mňa budú dosvedčené ďalšie klamstvá. Chcem, aby pokračovalo vyšetrovanie polície, živnostenského úradu a obchodnej inšpekcie. Mám šancu obnoviť tieto konania z roku 2011, na ktoré som dostala unisono zamietavé uznesenia?
Zipava sa rozrastie o tretiu etapu
Na okraji Stupavy neďaleko hlavného mesta pribudne novostavba. Developersko-stavebná spoločnosť Zipp z rakúskeho koncernu Strabag totiž rozbieha výstavbu tretej etapy Zipavy. Predpokladaný termín dokončenia je budúci rok.
Môžem zo stavebného sporenia vyplatiť súrodencov?
Financovanie bývania: Stavebný sporiteľ môže požiadať o zvýšenie cieľovej sumy, stavebný úver alebo medziúver
Kilometrová ihla vyrastie v Džidde
Mrakodrap Kingdom Tower (Kráľovská veža) v saudskoarabskej Džidde, ktorý začnú stavať na budúci týždeň, by mal mať 200 poschodí a dosahovať výšku jeden kilometer. Uviedla to americká spravodajská televízia CNN.
Prikrčený svetielkujúci kolos Zahy Hadid
Na konci marca otvorili multifunkčný komplex Dongdaemun Design Plaza (DDP) v kórejskom Soule. Dongdaemun, v preklade Veľká východná brána, je stará obchodná štvrť v okolí rovnomennej historickej brány.
Dom na Obchodnej prerobia na nájomné byty
Výrazný nedostatok sociálnych nájomných bytov a nové možnosti ich financovania prebudili aktivitu samospráv po celom Slovensku. Viacero projektov sa chystá aj v Bratislave.
Prídeme o byt kvôli dlhom na odvodoch?
Po ukončení dedičského konania sme sa dvaja súrodenci stali vlastníkmi bytu po matke rovným dielom. Obidvaja sme dlhodobo nezamestnaní. Moja sestra má ale podlžnosti v Sociálnej poisťovni a v súčasnosti rieši túto pohľadávku exekútor. Ja nemám žiadne dlhy alebo nevyriešené pohľadávky. Môže exekútor siahnuť na byt, ktorý sme zdedili po matke minulý rok? Môžeme o tento byt prísť?Kraj: Prešov
Nájdených 31 firiem.
Čapajevová 20, 08001 Prešov
Športová 13 Prešov
Bardejovská 32
Záhradná 8, Prešov
Pionierska 27, Prešov
Ul. Rovná 16, Stropkov-Sitník
JM
Tomasikova 12,Prešov
Kružlov 230, Kružlov
Čsl. letcov 53, 080 06 Prešov 6
Hermanovce n/t
1 2 3 4
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar