Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Pri bratislavskom Volkswagene vyrastú tri nové haly
Závod automobilky Volkswagen v bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves dostane nových susedov. V jeho blízkosti vyrastú tri nové haly, ktoré budú slúžiť na skladovanie, predmontáž a ľahkú montáž dielov pre automobilový priemysel.
Malé Krasňany spustili ďalšie dve etapy
Rok po začiatku výstavby prvej fázy bytového projektu Malé Krasňany v bratislavskej Rači spúšťa Lucron Development v týchto dňoch práce na tretej a štvrtej etape. Posledná, piata fáza sa začne stavať na jeseň.
Kruháč pri Slnečniciach dokončia na jeseň
Križovatka na juhu Petržalky spájajúca dva sídliskové obchvaty sa už stavia niekoľko týždňov. Veľký okruh prepájajúci Dolnozemskú cestu a Panónsku ulicu vyrastá ako vyvolaná investícia výstavby rozsiahlej obytnej zóny Slnečnice. Investorom je developerská spoločnosť Cresco Group.
Letisko v Bratislave predstavilo VIP terminál, stál 300-tisíc eur
Vyše tisíc odlietavajúcich a to isté množstvo prilietavajúcich cestujúcich prešlo od začiatku júla novým takzvaným VIP terminálom, pre všeobecné letectvo na letisku M. R. Štefánika v Bratislave. Boli to vysokí štátni predstavitelia, napríklad nová britská premiérka Theresa Mayová, členovia vlád, parlamentov, štátne delegácie, diplomati, ktorí prichádzali v súvislosti s predsedníctvom Slovenskej republiky v Rade Európskej únie či diplomati.
Katarčania kúpili podiel v Empire State Building
Katarský štátny investičný fond kúpil takmer desatinový podiel v spoločnosti, ktorá vlastní slávny newyorský mrakodrap Empire State Building.
Bezručova Residence zmenšuje podzemné garáže
Šesť týždňov po začiatku búracích prác pred prestavbou bývalej nemocnice na Bezručovej ulici v centre Bratislavy na polyfunkčný komplex s bývaním sa projekt mení. Namiesto štyroch podlaží bude mať podzemná garáž len tri, počet parkovacích miest klesne o pätinu.
Petržalskú plaváreň po meškaniach otvorili, pozrite sa dnu
Novú plaváreň medzi Jiráskovou a Tupolevovou ulicou v bratislavskej mestskej časti Petržalka dnes otvorili, teraz ju budú testovať, či je pre svojich návštevníkov stopercentne pripravená. Súčasťou plavárne je wellness svet, 25-metrový plavecký päťdráhový bazén, zážitkový bazén, detský bazén a whirlpool pre relax v horúcej vode. Chýbať nebudú ani sauny a občerstvenie.
Obchodná zóna v Nových Zámkoch sa rozrastie
Pri nákupnom centre Aquario a hypermarkete Tesco na severnom okraji Nových Zámkov sa chystá výstavba ďalších obchodov. Nákupné stredisko Piritov rozšíri obchodnú zónu pri Nitrianskej ceste o ďalších päťtisíc štvorcových metrov predajnej plochy.
Harbour City: Najväčšia plánovaná biznis zóna v Bratislave zmenila majiteľa
Jeden z najambicióznejších nakreslených projektov hlavného mesta zmenil majiteľa. Po niekoľkých rokoch plánov a príprav územia pri Prístavnom moste, kde mal vyrásť komplex Harbour City, ho Rakúšania predali. Od CA Immo získala niekoľkohektárové územie spoločnosť Koruna Reality.Kraj: Prešov
Nájdených 31 firiem.
Čapajevová 20, 08001 Prešov
Športová 13 Prešov
Bardejovská 32
Záhradná 8, Prešov
Pionierska 27, Prešov
Ul. Rovná 16, Stropkov-Sitník
JM
Tomasikova 12,Prešov
Kružlov 230, Kružlov
Čsl. letcov 53, 080 06 Prešov 6
Hermanovce n/t
1 2 3 4
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar