Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Zachrániť čaro tehlových bytoviek
Ulice tvorené blokmi nižších tehlových domov s predzáhradkami, vnútorné dvory s množstvom zelene, námestia, sady, dostatok obchodíkov. Sídliská postavené v 50. a 60. rokoch minulého storočia dnes patria medzi najobľúbenejšie bývanie v slovenských mestách.
Rusi skupujú pražské hotely
Medzi kupcami pražských komerčných budov pribúdajú Rusi. Kapitál od bohatých tamojších podnikateľov vidieť za kancelárskymi i hotelovými objektmi v pražskej metropole. Aj im vďačí česká metropola za tohtoročný veľký nárast realitných transakcií.
Vežiak pri Kuchajde nebude, areál je na predaj
Pred štyrmi rokmi sa hovorilo o 25-podlažnom kancelárskom vežiaku, bytoch, obchodoch i podzemných garážach. Dnes je areál na ulici Za stanicou v bratislavskom Novom Meste na predaj. Zahŕňa staršie administratívne budovy i skladové priestory.
Dá sa „vycúvať“ z ručenia hypotéky?
Financovanie bývania: Banka môže a nemusí zrušiť ručiteľovi jeho status. Rozhoduje finančné správanie hlavného dlžníka
Malý Dunaj III dokončil druhú etapu
Malý Dunaj v bratislavských Podunajských Biskupiciach už definitívne dokončili. Novostavba, ktorá pribúdala na Kazanskej v niekoľkých etapách a rokoch, výstavbu uzavrela druhou fázou trojky. Za projektom stojí Penzión, stavebné družstvo.
V centre menej parkovísk, na okraji viac. Praha mení pravidlá
Centrum mesta nepotrebuje toľko parkovacích miest, lebo je už prehustené autami a má kvalitne vybudovanú verejnú dopravu. Obyvatelia z okrajových častí sú naopak viac odkázaní na vlastné autá a parkovanie. Nové pravidlá parkovania v Prahe odrážajú túto myšlienku.
Audi Centrum v Dúbravke dostavuje skladovú halu
Spoločnosť Group One Finance, v ktorej je predsedom predstavenstva niekdajší automobilový pretekár a politik Jirko Malchárek, investovala do dostavby areálu autocentra Audi v Dúbravke.
Bývanie v podkroví. Ako platiť menej do fondu opráv?
Bývam v bytovom dome, kde žije 12 domácností. Prebehlo písomné hlasovanie o zvýšení sadzby na tvorbu fondu opráv. Nová výška preddavku sa stáva pre mňa neúnosná, pretože ako jediný vlastním raz taký veľký byt ako ostatní vlastníci, pretože bývam v obývateľnom podkroví. Mám ako vlastník nejaké možnosti ako platiť prijateľnejšiu sadzbu do fondu opráv?Kraj: Prešov
Nájdených 31 firiem.
Čapajevová 20, 08001 Prešov
Športová 13 Prešov
Bardejovská 32
Záhradná 8, Prešov
Pionierska 27, Prešov
Ul. Rovná 16, Stropkov-Sitník
JM
Tomasikova 12,Prešov
Kružlov 230, Kružlov
Čsl. letcov 53, 080 06 Prešov 6
Hermanovce n/t
1 2 3 4
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar