Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
V Trnave ožíva 250-bytový komplex Miko
Po mnohých rokoch plánov a odkladania štartu výstavby ožíva v Trnave developerský projekt na Mikovíniho ulici. Pod zmeneným názvom Miko ho do predaja dáva miestna spoločnosť Ismont v spolupráci s realitnou kanceláriou NeoReal.
Na konci Peknej cesty pribúdajú nové byty
Pod bratislavskými vinohradmi v mestskej časti Rača vyrastá ďalšia menšia novostavba. Projekt, ktorý vyvolal spory medzi miestnym aktivistom a starostom plánuje investorská spoločnosť Dom Systém, s.r.o., dokončiť na jeseň tohto roka. Nedávno spustila predaj bytov.
Korzo Prievidza kúpil vlastník dvoch Auparkov
Obchodné centrum Korzo v Prievidzi zmenilo po šiestich rokoch od otvorenia prvej fázy majiteľa. Novým vlastníkom sa stal medzinárodný fond New Europe Property Investments (NEPI) pôsobiaci v niekoľkých krajinách. Na Slovensku je známy ako majiteľ žilinského a košického Auparku vrátane administratívnej veže.
New York povolil prvý podzemný park Lowline
Prvý podzemný park na svete, newyorský Lowline, sa priblížil k realite. Projekt získal prvé povolenie od mesta s podmienkou, že jeho tvorcovia do roka získajú 10 miliónov dolárov na financovanie realizácie.
Treenium so stromami na balkónoch spustil predaj. Ponúka najmä väčšie byty
Developerská skupina Greefin spustila predaj jedného z najmenej tradičných bytových komplexov v Bratislave. Ružinovský projekt Treenium totiž počíta so živými stromami na každom balkóne a zeleňou na fasáde. V ponuke je všetkých 86 bytov.
Halu na Vajnorskej nahradí Kmotrík stovkami bytov a apartmánov
Na Vajnorskej ulici v bratislavskom Novom Meste neďaleko nákupného centra Shopping Palace má vyrásť dvanásťpodlažný blok s takmer 450 bytmi a apartmánmi. Nahradiť má nevyužívanú priemyselnú halu distribučnej spoločnosti tlače Mediaprint-Kapa z portfólia podnikateľa Ivana Kmotríka.
Obytná zóna Arboria v Trnave spustila predaj ďalších 125 bytov
Rozsiahly projekt novej obytnej štvrte v Trnave po rokoch výstavby pridáva do predaja ďalšiu etapu. Prvá časť šesťpodlažnej bytovky nazvanej Arboria Zelená ponúka 125 bytov, čím sa pridá k existujúcej výstavbe na severovýchodnom okraji krajského mesta. Developerom je spoločnosť Lucron s luxemburskými koreňmi.
Maďarské stavebníctvo kleslo o štvrtinu
Sezónne upravená stavebná výroba v eurozóne v máji medzimesačne oslabila o 0,5 % a v rámci celej Európskej únie sa zmenšila o 0,7 %. Medziročne stavebná produkcia eurozóny v máji klesla o 0,8 % a v rámci celej EÚ oslabila o 1,1 %.
Obchodné centrum v Ružomberku už stavajú
Cestou zo stredného Slovenska na to severné pribudne obchodné centrum. Priamo na vyťaženej križovatke spájajúcej Donovaly, Ružomberok a smery na Žilinu alebo Vysoké Tatry naštartovala výstavba nového projektu.Kraj: Prešov
Nájdených 31 firiem.
Čapajevová 20, 08001 Prešov
Športová 13 Prešov
Bardejovská 32
Záhradná 8, Prešov
Pionierska 27, Prešov
Ul. Rovná 16, Stropkov-Sitník
JM
Tomasikova 12,Prešov
Kružlov 230, Kružlov
Čsl. letcov 53, 080 06 Prešov 6
Hermanovce n/t
1 2 3 4
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar