Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
V megatendri na novú nemocnicu sa pobije päť konzorcií
Tender na výstavbu novej Univerzitnej nemocnice v Bratislave sa posúva do ďalšej etapy. Ministerstvo zdravotníctvo vybralo päť konzorcií, ktoré v ďalšom súťažnom kole zabojujú o zákazku za 6,3 miliardy eur na 30 rokov.
Vo Viedni otvorili veľký park s jazerom
Nová viedenská štvrť Seestadt Aspern sa rýchlo rozrastá. Začiatkom leta zaznamenala už päťtisíc obyvateľov a otvorené boli dva nové parky. Súčasťou siedmich hektárov zelenej plochy je aj srdce celej štvrte, podľa ktorého dostala názov – Seepark – teda takmer päťhektárový park okolo rovnako rozľahlého jazera.
Obchodné centrum Forum Poprad otvorí v októbri + nové vizualizácie
Pod Tatrami vyrastá nové obchodné centrum. Forum Poprad od holandskej developerskej spoločnosti Multi Development odštartovalo výstavbu vlani, aktuálny termín dokončenia stanovil investor na jeseň tohto roku. Medzičasom sa zmenili vizualizácie, projekt dostane odlišnú podobu.
Stopercentná hypotéka nie je stopercentne istá
Financovanie bývania: Rozhoduje lokalita, bonita a aktuálne podmienky banky
Čína má nové mesto duchov
V súvislosti s 12. čínskymi národnými hrami vybudovali v roku 2013 celé nové sídlo pre športovcov v meste Šen-jang. Dnes je zóna prakticky prázdna, ceny bytov padajú a široké dopravné bulváre sú bez áut. Najľudnatejšia ázijská krajina si tak pripisuje ďalšie mesto duchov.
Vo Zvolene dokončili prvú etapu Rezidencie Hron
Na severozápadnom okraji Zvolena dokončili tri prepojené bloky s deväťdesiatimi bytmi. Prvá etapa projektu Rezidencia Hron získala minulý týždeň právoplatné kolaudačné rozhodnutie. Predaná je zatiaľ takmer štvrtina bytov. Ceny za holobyty sa pohybujú od vyše 1 100 do takmer 1 400 eur za štvorcový meter s daňou.
Perla Ružinova už stavia piatu vežu
Medzi Mierovou a Gagarinovou ulicou v Bratislave sa začala výstavba aj poslednej z piatich plánovaných výškových bytoviek projektu Perla Ružinova. Tri rozostavané domy v rámci druhej fázy celkovo prinesú koncom budúceho roka 252 bytov.
Rande s realitou: Čo to vyrástlo v centre Pezinka
Kto chodí cez okresné mesto Pezinok, určite už zopár rokov pozerá na veľkú novostavbu pozdĺž hlavnej cesty pri historickom centre. Svojim objemom síce nadviazala na susedné budovy na Moyzesovej, no veľkou hmotou úplne zmenila dojem z tejto úzkej časti mesta. Je neprehliadnuteľná, veľká, trochu prilepená na cestu. Architektúra je členitá s tmavým obkladom.Kraj: Prešov
Nájdených 31 firiem.
Čapajevová 20, 08001 Prešov
Športová 13 Prešov
Bardejovská 32
Záhradná 8, Prešov
Pionierska 27, Prešov
Ul. Rovná 16, Stropkov-Sitník
JM
Tomasikova 12,Prešov
Kružlov 230, Kružlov
Čsl. letcov 53, 080 06 Prešov 6
Hermanovce n/t
1 2 3 4
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar