Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Bratislavský Aupark nepredáme ani nepremenujeme
Najväčší európsky majiteľ a prevádzkovateľ nákupných centier Unibail-Rodamco investuje do tri roky prebiehajúcej modernizácie bratislavského Auparku spolu vyše 20 miliónov eur. Práve sa rozbieha hlavná časť prác, ktorá výrazne zmení átrium a nákupnú galériu centra. Pohodlie zákazníkov však neobmedzí, keďže pracovať sa bude v noci, sľubuje vedenie Auparku. O modernizácii a ďalších plánoch s jediným slovenským centrom hovoril portál TREND Reality s výkonným riaditeľom Unibail-Rodamco pre strednú Európu a Rakúsko Arnaudom Burlinom, manažérkou Auparku Karolinou Štochlovou a projektovým manažérom Michalom Smolákom.
Würth po Poprade príde do Zvolena
Nemecký koncern Würth, ktorý otvára na Slovensku šiestu pobočku chce do roku 2020 rozšíriť sieť na pätnásť predajných miest.
Prvé bytovky Pri mýte už majú stavebné povolenie
Jeden z najväčších rozbiehajúcich sa rezidenčných projektov v hlavnom meste dostal stavebné povolenie. Projekt známy ako Pri mýte – v ohraničení ulíc Škultétyho, Račianska a Kominárska v Novom Meste bude stavať realitná časť investičnej skupiny Penta. Začať sa má prvou etapou.
Nová autobusová stanica v Banskej Bystrici už budúce Vianoce. Vraj
Banská Bystrica sa má už na Vianoce 2016 dočkať novej autobusovej stanice. Súčasný chátrajúci objekt chce za necelé dva roky premeniť na multifunkčný projekt s obchodným centrom a dopravným terminálom slovenská spoločnosť Primum. Objekt získala vlani na jeseň. Aktualizované o nové vizualizácie a informácie o investorovi (23.1.2015)
Do Európy sa vracia silný rast cien bytov
Postupné oživenie na trhu bývania v Európskej únii neustalo ani v letných mesiacoch minulého roka. Vo viacerých krajinách sa dokonca ceny v treťom štvrťroku zvýšili ešte výraznejšie ako v predchádzajúcich mesiacoch, ukázali čerstvo zverejnené údaje štatistického úradu Európskej únie Eurostat.
Eurovea prekonala rekord, stála vyše 360 miliónov eur
Slovensko bolo v minulom roku takmer rekordné. Na realitnom investičnom trhu sa „premlelo“ 610 miliónov eur, čo je druhá najvyššia hodnota od predkrízového roka 2005. Najviac za to môžu dve transakcie, vďaka ktorým krajina získala štvrté miesto na stredoeurópskom trhu, informuje poradenská spoločnosť JLL.
Modernizácia Auparku má byť hotová v októbri
Kompletná modernizácia najnavštevovanejšieho bratislavského nákupného centra Aupark, o ktorej portál TREND Reality informoval už predvlani, vstupuje do hlavnej fázy. Začiatkom januára sa začali práce na premene hlavného átria. Celá rekonštrukcia za 15,5 milióna eur má byť dokončená v októbri.
Hotel Pod lipou v Modre prestavajú, chce hviezdičku navyše
Hotel Pod lipou s rozľahlým areálom v rekreačnej časti Modry Harmónia plánujú majitelia prebudovať na trojhviezdičkové ubytovanie s kongresovou sálou, wellness centrom, športoviskami, pivovarom, kinom a detským svetom.Kraj: Prešov
Nájdených 31 firiem.
Čapajevová 20, 08001 Prešov
Športová 13 Prešov
Bardejovská 32
Záhradná 8, Prešov
Pionierska 27, Prešov
Ul. Rovná 16, Stropkov-Sitník
JM
Tomasikova 12,Prešov
Kružlov 230, Kružlov
Čsl. letcov 53, 080 06 Prešov 6
Hermanovce n/t
1 2 3 4
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar