Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
V obci vedľa Senca pribudne 120 bytov pri jazere
Malý Biel sa rozrastie o trojicu bytoviek. V obci v tesnom susedstve Senca a logistických hál v smere na diaľnicu pribudne 120 menších bytov, ktoré mali podľa dokumentov predložených štátnym orgánom názov Square. Investorom je spoločnosť Envirostavby Veľký Biel, s.r.o.
Ďalší problém so statikou: bytovku pri piešťanskom Auparku okamžite vysťahujú
Na Slovensku sa objavuje ďalší závažný problém s novostavbou spojený s rovnakou osobou statika. Päť rokov staré piešťanské Centroom vedľa obchodného centra Aupark, kde je 44 bytov, obchody i kancelárie musia okamžite vysťahovať. Podľa statického posudku je stav budovy nevyhovujúci.
Rast cien bývania v únii sa zrýchľuje
V celej Európskej únii už nie je žiadna krajina, kde by ceny bývania výraznejšie klesali. Počas jarných mesiacov tohto roka zaznamenal európsky štatistický úrad Eurostat zlacnenie len v troch krajinách, aj to len mierne. Až sedem krajín, ktoré vykázali ešte začiatkom roka pokles cien, sa dostalo do plusu.
Trenčiansky projekt Quadro je na predaj
Na trenčianskom trhu pribudol celý projekt na predaj. Developerská spoločnosť T3 Invest prostredníctvom realitnej kancelárie Lexxus ponúka niekoľko rokov pripravované obytné Quadro ďalším investorom.
Nobelova ulica ožíva
Inzercia | Nobelova ulica nesie meno Alfreda Nobela, vynálezcu dynamitu a zakladateľa fondu, z ktorého sa každoročne udeľujú Nobelove ceny. Ten v roku 1873 v Bratislave založil fabriku na výrobu dynamitu. Práve v oblasti dnešnej Nobelovej ulice bol jeden zo vstupov do areálu fabriky. Pôvodnú architektúru na ulici dnes pripomína už len žlto-okrová historická budova s iniciálkami D.N. (Dynamit Nobel) na priečelí.
Udelili ceny za najlepšiu slovenskú architektúru
V stredu večer boli na slávnostnom ceremoniáli odovzdané ceny za najlepšiu slovenskú architektúru CEZAAR 2015.
Košický Lorinčík – Háje spustil výstavbu a predaj prvej fázy
V Košickej mestskej časti Lorinčík v susedstve s Perešom sa začína výstavba obytného súboru Lorinčík – Háje od holandsko-slovenských investorov zo skupiny CERE Invest. Projekt v niekoľkých fázach prinesie 267 obytných jednotiek v rodinných domov, radovej zástavbe, viladomoch aj bytovkách.
Budovy CBC bude spravovať CBRE
Komerčné nehnuteľnosti na Karadžičovej ulici v Bratislave patriace do skupiny Tatra Asset Management (TAM), čo je realitný fond Tatra banky, bude spravovať poradenská firma CBRE. Ide o administratívny komplex City Business Center (CBC) III, IV a V.
Slnečný vrch II sa scvrkol, namiesto 340 bytov vyrastú rodinné domy
Hoci v súčasnosti na realitnom trhu panuje dobrá situácia a nové byty aj domy sa predávajú vysokou rýchlosťou, nie každý projekt sa zväčšuje. Plánovaný Slnečný vrch II na okraji Devínskej Novej Vsi pri závode Volkswagenu sa naopak, výrazne scvrkol. Namiesto bytoviek majú vyrásť len rodinné domy.Kraj: Prešov
Nájdených 31 firiem.
Čapajevová 20, 08001 Prešov
Športová 13 Prešov
Bardejovská 32
Záhradná 8, Prešov
Pionierska 27, Prešov
Ul. Rovná 16, Stropkov-Sitník
JM
Tomasikova 12,Prešov
Kružlov 230, Kružlov
Čsl. letcov 53, 080 06 Prešov 6
Hermanovce n/t
1 2 3 4
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar