Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
V Kodani sa budú kúpať na papierovom ostrove
Na čiastočne umelom ostrove v centre Kodane postavia do konca roku 2021 vodné centrum Vandkulturhuset. V medzinárodnej súťaži uspeli vo finále japonskí architekti pred domácou hviezdou.
HB Reavis začne rekonštruovať Mlynské nivy v máji, ulicu úplne neuzavrie
Začiatkom mája spúšťa developerská spoločnosť HB Reavis kompletnú rekonštrukciu ulice Mlynské nivy na hraniciach bratislavského Ružinova a Starého Mesta. Investor novej autobusovej stanice a mesto hovoria o vybudovaní nového bulváru do jesene budúceho roka. Výstavba bude prebiehať na etapy a nevyžiada si úplné uzatvorenie ulice. HB Reavis predpokladá, že do nej investuje 24 miliónov eur.
Babiš môže stavať hotel, pamiatkari vraj poslali pripomienku neskoro
Firma zo skupiny okolo českého premiéra Andreja Babiša uspela v spore s pamiatkarmi. Úrady jej aktuálne odklepli predĺženie platnosti územného rozhodnutia na výstavbu hotela na Mariánskej ulici. A to napriek tomu, že sa proti plánom spoločnosti Berg postavil Krajský pamiatkový úrad Bratislava.
Rekonštrukcia SNG sa komplikuje, otvorenie sa opäť posunie
Rekonštrukcia sídla Slovenskej národnej galérie (SNG) sa pravdepodobne predĺži. Spôsobili to viaceré nečakané okolnosti počas rekonštrukcie spojenej zároveň aj s dostavbou nových častí areálu národnej galérie v Bratislave.
V Brezne stavajú športovo-relaxačný komplex
V horehronskej metropole Brezno pribudne športovo-relaxačný komplex s celoročnou prevádzkou pre všetky vekové kategórie. Mestskí poslanci vlani odsúhlasili prenájom pozemkov spoločnosti Moving Company na 15 rokov a investor začiatkom apríla začal v areáli futbalového štadióna na Ulici Fraňa Kráľa s jeho výstavbou.
Podnikateľ Kamarás to opäť skúsi v Bratislave, stavať chce na Dlhých dieloch
Po dlhšej odmlke sa na realitný trh v Bratislave vracia podnikateľ Juraj Kamarás. Jeho firma aktuálne úradom predložila projekt, ktorý počíta s vybudovaním bytov, apartmánov, kancelárií a obchodov na Dlhých dieloch.
Karlova Ves spustila po desiatich rokoch príprav stavbu novej lodenice
Dva roky po získaní stavebného povolenia sa konečne začína výstavba novej lodenice v bratislavskej Karlovej Vsi. Mestská časť ukončila proces verejného obstarávania zhotoviteľa stavby. Nová lodenica má byť podľa zmluvy postavená do 16 mesiacov.
Panorama, Sky Park či City Gate. Pozrite si najdrahšie slovenské byty
Ktorý byt v novostavbe je najdrahší na Slovensku? Aj na túto otázku sa snažia odpovedať TREND Reality v aktuálnom prehľade. Výsledkom je rebríček siedmich bytov v siedmich rôznych novostavbách, ktoré sú aktuálne na trhu.
Ocenenie Hypotéka roka ovládla VÚB, na päty jej šliapala najväčšia banka
V kategórii Hypotéka roka aj Refinančná hypotéka získala dvojité prvenstvo VÚB. Na päty jej v oboch prípadoch šliapala najväčšia banka Slovenská sporiteľňa. Tretie miesto za hypotéku získala Tatra banka, v refinančnej sfére zas ČSOB.Kraj: Prešov
Nájdených 32 firiem.
Čapajevová 20, 08001 Prešov
Športová 13 Prešov
Bardejovská 32
Záhradná 8, Prešov
Pionierska 27, Prešov
Ul. Rovná 16, Stropkov-Sitník
JM
Tomasikova 12,Prešov
Kružlov 230, Kružlov
Čsl. letcov 53, 080 06 Prešov 6
Hermanovce n/t
1 2 3 4
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar