Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Miroslav Trnka z Esetu stavia v Mlynskej doline centrum pre start-upy
V bratislavskej Mlynskej doline sa pod výškovou budovou RTVS rozbehla menšia stavba. Do konca tohto roku tu má vyrásť polyfunkčná budova pre technologické start-upy.
Luhačovice rekonštruujú ďalšie Jurkovičove stavby
V moravskom kúpeľom mestečku Luhačovice sa chystajú rekonštruovať ďalšie diela zakladateľa modernej slovenskej architektúry Dušana Jurkoviča (1868-1947), ktorý im vtlačil riešením kúpeľných hotelov a ďalších objektov v štýle ľudovej secesie osobitú tvár.
Z „mama hotela“ do vlastného. Výhody bývania mesto vs. vidiek
Kde sa býva lepšie, na vidieku alebo v meste a čo je preferovanejší typ bývania? Aby sme sa dopátrali k odpovedi, tak si otázku musíme preformulovať nasledovne. Komu viac vyhovuje bývanie na vidieku a komu bývanie v meste? Aká cieľová skupina a čo preferuje? V ktorých oblastiach Slovenska? Samozrejme ďalej na to vplýva vek cieľovej skupiny, vzdelanie, prostredie, makro a mikroekonomické ukazovatele, atď.
Poznáme ceny bytov v Steine, za štvorec zaplatíte vysoko nad 2-tisíc eur
Developerská skupina YIT dnes spúšťa predpredaj v dlho očakávanom multifunkčnom projekte Stein v širšom centre Bratislavy. Znamená to aj zverejnenie cien bytov v prvej etape, ktoré patria medzi to drahšie na bratislavskom trhu. Pohybujú sa vysoko nad dve tisíc eur za štvorec.
Herné konzoly či posilňovne – kreatívne kancelárie vznikajú aj u nás
Kancelárie s posilňovňami, veľkými firemnými jedálňami a vnútornými kaviarňami, pohodlnými relaxačnými zónami s hernými konzolami alebo konferenčnými miestnosťami s malými výtvarnými galériami sú už aj v Bratislave. Podľa poradenskej spoločnosti DTZ nájomcovia požadujú kreatívny priestor, ktorý má pozitívny vplyv aj na ich biznis.
Za jedno študentské lôžko 100-tisíc eur. Portfólio internátov je na predaj
Kým na Slovensku vnímame študentské internáty najmä cez časté oslavy a nie vždy najlepší technický stav izieb, v západnej Európe je to rozbehnutý realitný biznis, kde sa točia miliardy. Vo Veľkej Británii je aktuálne na predaj portfólio 25 internátnych budov za viac než 550 miliónov eur.
Petržalské Slnečnice odhaľujú ďalšiu časť - umelý kopec
Postupne rastúce Južné mesto na konci Petržalky odhaľuje ďalšiu časť. Na mieste umelého kopca z navezeného stavebného odpadu pri ceste do Rusoviec a Rajky má vyrásť v štyroch blokoch štyristo bytov. Ide o ďalšiu etapu projektu Slnečnice od developerskej spoločnosti Cresco.
Známy obchodný dom Kotva je na predaj
Jeden z najznámejších obchodných domov v bývalom Československu – Kotva v Prahe je na predaj. Jeho aktuálny majiteľ, írska spoločnosť Markland Kotva síce podľa portálu Ihned.cz potenciálnu zmenu vlastníkov nepotvrdila, ostatní hráči ale áno. Záujemcovia majú dostať podrobnosti po letných prázdninách.
Začala sa záchrana historickej hvezdárne
V Michalovciach sa začali práce na obnove národnej kultúrnej pamiatky Moussonov dom, v ktorom sídli Astronomický areál v Michalovciach. Košický samosprávny kraj získal na projekt nenávratný finančný príspevok vo výške 645 062 eur z Regionálneho operačného programu. Dokončený musí byť ešte tento rok.Kraj: Prešov
Nájdených 31 firiem.
Čapajevová 20, 08001 Prešov
Športová 13 Prešov
Bardejovská 32
Záhradná 8, Prešov
Pionierska 27, Prešov
Ul. Rovná 16, Stropkov-Sitník
JM
Tomasikova 12,Prešov
Kružlov 230, Kružlov
Čsl. letcov 53, 080 06 Prešov 6
Hermanovce n/t
1 2 3 4
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar