Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Cubicon Gardens v Mlynskej doline už dokončujú, druhá fáza čoskoro
V bratislavskej Mlynskej doline pri študentských internátoch a obchodnom centre po dlhšom pozastavení a neskôr rozmrazení výstavby dokončujú prvú etapu rezidenčného komplexu Cubicon Gardens. Developerská spoločnosť JF Hamilton Group chystá aj druhú fázu.
Veľký dopyt po logistike pokračuje, ťahúňom sú najmä automobilky
Minimum voľných priestorov a pokračujúci záujem nájomcov o nové developerské projekty, to všetko v súčasnosti sprevádza trh logistických priestorov. Investori už nestavajú nové plochy len pre konkrétnych záujemcov, ale aj špekulatívne. I tie sa ale pomerne rýchlo zaplnia.
Dúbravy na okraji Bratislavy už začínajú stavať
Na okraji bratislavskej mestskej časti Dúbravka začína vyrastať nový rezidenčný projekt pomenovaný Dúbravy. Developerská spoločnosť Corwin Capital spustila predaj ešte vlani na jeseň, dnes aj vďaka nárastu záujmu na realitnom trhu začína výstavbu o čosi rýchlejšie ako plánovala.
Ktoré nákupné centrá chystajú otvorenie
Po vlaňajšom otvorení jedného menšieho a dvoch stredne veľkých regionálnych nákupných centier rast maloobchodného trhu na Slovensku pokračuje. Na mapu moderných nákupných centier sa čoskoro dostane aj posledné krajské mesto – Prešov.
Developer CTP začína stavať v Bratislave, má dobré obdobie
Medzinárodná developerská skupina CTP, podnikajúca v segmente priemyselných parkov, prenajala v prvom štvrťroku 260-tisíc m2 logistiky naprieč svojimi parkami v strednej a východnej Európy. Pôsobí tu na siedmich trhoch, jedným z nich je aj Slovensko. Začína tu stavať aj novú halu.
Bezručova už predáva aj apartmány v pamiatkovo chránenom bloku
Mesiac po spustení prípravných prác pred prestavbou a rekonštrukciou historických objektov bývalej nemocnice oproti Modrému kostolíku v bratislavskom Starom Meste sa začína predaj apartmánov aj v druhej časti, pamiatkovo chránenej budove Bezručova 5.
Fixácia úroku. Zvoliť kratšie alebo dlhšie obdobie?
Financovanie bývania: Pri developerských projektoch môže banka garantovať úrokovú sadzbu už od schválenia úveru alebo až od jeho čerpania
Bývanie od začiatku roka zdraželo vo všetkých krajoch, najviac v Prešove a Nitre
Po dlhšom čase zaznamenal slovenský trh s bývaním nárast cien vo všetkých regiónoch. Od začiatku roka do konca marca sa priemerná cena štvorcového metra domov a bytov podľa najnovších údajov Národnej banky Slovenska (NBS) zvýšila o pol percenta na 1 238 eur. Najvýraznejší nárast o vyše štyri percentá si pripísal Prešovský kraj nasledovaný vyše trojpercentným rastom v najlacnejšom Nitrianskom kraji.
Ako si udržať kvalitných zamestnancov? Aj kvalitným pracovným prostredím
Názor | Udržanie si kvalitnej pracovnej sily je už dnes jednou z priorít úspešných spoločností na celom svete. Už dnes sa pripravujú na dosahy nízkej nezamestnanosti, ktorá by mala byť najnižšia od roku 2008. Jej výsledkom bude nedostatok skúsených odborníkov, kvalitných ľudí. Jednou z ciest, ako si udržať kvalitu v tíme, je adaptácia tzv. work-life balance stratégie, ktorá nevyhnutne reaguje práve na potreby a očakávania zamestnancov.Kraj: Prešov
Nájdených 31 firiem.
Čapajevová 20, 08001 Prešov
Športová 13 Prešov
Bardejovská 32
Záhradná 8, Prešov
Pionierska 27, Prešov
Ul. Rovná 16, Stropkov-Sitník
JM
Tomasikova 12,Prešov
Kružlov 230, Kružlov
Čsl. letcov 53, 080 06 Prešov 6
Hermanovce n/t
1 2 3 4
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar