Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Kiska sa pustí do rekonštrukcie vily na Slavíne
Neobývanú prezidentskú vilu na Slavíne, ktorú chcel prezident Ivan Gašparovič predať, nakoniec zrekonštruujú. Rozhodol o tom Gašparovičov nástupca Andrej Kiska. Súčasná hlava štátu totiž nepovažuje za vhodné investovať ďalšie peniaze do nepoužívaného objektu, ale ani to, aby štát dnes vilu predal.
Egypťania postavia luxusný rezort v Čiernej Hore
Čiernohorská vláda sa spojila s egyptskými developermi, aby vybudovala luxusné dovolenkárske stredisko.
Zelený raj – byty na konci Podunajských Biskupíc
V bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice vyrastajú prvé domy v rámci projektu Zelený raj. Na okraji štvrte smerom von z metropoly postupne vybudujú 34 radových rodinných domov pre celkovo 80 bytov. Ide o niečo menšie číslo, než sa pôvodne zamýšľalo. Pred rokom a pol bolo v pláne až 96 jednotiek.
Podľa štatistikov chýba 300-tisíc bytov, riešením je aj obnova
Na obnove a opravách bytov urobili stavbári za deväť mesiacov tohto roka práce v hodnote vyše 271 miliónov eur. Medziročný nárast tak predstavuje sedem percent a je pomalší ako vlani. V auguste a aj v septembri, keď býva stavbárska sezóna v tejto oblasti najsilnejšia, zaznamenali štatistici dokonca medziročný pokles v dynamike obnovovacích prác.
Štyri obchodné centrá Max prejdú veľkou rekonštrukciou
Obchodné centrá Max na Slovensku prechádzajú rekonštrukciou alebo ich ešte len čaká. Týka sa štyroch stredísk, konkrétne v Trnave, Trenčíne, Poprade a Nitre. Tieto patria do fondu GE Capital, kým ostatné sú ešte vo vlastníctve pôvodných majiteľov. Štvorica dostala nové logo a prvé obchody z nich už i zrekonštruované priestory.
Splácať úvery do dôchodku? Banky zaťahujú brzdu
Novinky v hypotékach: Nové úvery s neprimerane dlhou dobou splácania končia
V Martine začali stavať bývanie Malá hora
Neďaleko jednej z najväčších investícií v Martine, centra BioMed, sa začala výstavba nového projektu bývania Malá hora. Prinesie 107 apartmánov a bytov. Developerská spoločnosť Entuvia projekt cieli najmä na študentov blízkej Jeséniovej lekárskej fakulty.
Čína sa obáva nižších cien bytov
Aj po páde realitných a finančných trhov v Európe a Severnej Amerike si Čína zachovala svoj ekonomický rozmach. Z veľkej časti rast hrubého domáceho produktu i zvyšovanie životnej úrovne ťahá podobné odvetvie ako v spomenutých častiach sveta, ktorých ekonomiky tvrdo narazili. Nehnuteľnosti a realitný trh.
Od Prioru cez K-Mart až po Tesco. Štvrťstoročie realitného biznisu na Slovensku
Pred 25 rokmi sa do obchodu šlo na obchodnú ulicu v centre mesta alebo do Prioru, dnes je na Slovensku na výber 1,5 milióna štvorcových metrov obchodnej plochy. Kancelárie ste si prenajali v petržalskej budove Technopolu alebo v Inchebe. Dnes si môžete vybrať z jeden a pol milióna štvorcov a ďalšie sa budujú.Kraj: Prešov
Nájdených 31 firiem.
Čapajevová 20, 08001 Prešov
Športová 13 Prešov
Bardejovská 32
Záhradná 8, Prešov
Pionierska 27, Prešov
Ul. Rovná 16, Stropkov-Sitník
JM
Tomasikova 12,Prešov
Kružlov 230, Kružlov
Čsl. letcov 53, 080 06 Prešov 6
Hermanovce n/t
1 2 3 4
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar