Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Čulenova od Zahy Hadid má nový názov Sky Park
Očakávaný veľký developerský projekt podľa návrhu štúdia nedávno zosnulej slávnej architektky Zahy Hadid má oficiálny názov. Doterajšie označenie Čulenova podľa lokality nahradil anglický názov Sky Park by Zaha Hadid. Developer Penta Investments spúšťa kampaň, predaj bytov sa začne ešte na jeseň.
Deň architektúry odhalí industriál v Bratislave a jazvy mesta Piešťany
Preskúmať zabudnuté stavby, spoznať svoje najbližšie okolie z inej perspektívy, objaviť architektonické skvosty alebo sa pozrieť na bežne neprístupné miesta. To všetko umožní tohtoročný festival Deň architektúry. Podujatie sa koná bezplatne v Čechách aj na Slovensku prvý októbrový víkend pri príležitosti osláv Svetového dňa architektúry.
Najluxusnejší hotel na pláži v Dubrovniku kúpili Číňania
Realitné oddelenie rakúskej Erste Group Bank AG predalo luxusný prímorský hotelový komplex v chorvátskom Dubrovniku nemenovanému čínskemu investorovi. Koľko zaplatil za jedno z najväčších turistických zariadení v krajine, firmy nezverejnili.
Na priemerný nový byt zarába Bratislavčan deväť rokov
Na priemerný nový byt musí obyvateľ Bratislavy vynaložiť 107 priemerných mesačných platov. Ak by nemal žiadne iné výdavky, zarábal by na jeho kúpu takmer deväť rokov. Je to štvrtý najdlhší čas spomedzi deviatich miest zo strednej Európy a Nemecka, ktoré porovnávala štúdia poradenskej spoločnosti KPMG a českej developerskej firmy Central Group.
Lukratívna Vydrica je oficiálne na predaj
O čom sa na realitnom trhu už nejaký čas hovorilo, je oficiálne potvrdené. Jedno z najlukratívnejších ale aj náročných území v hlavnom meste je na predaj. Majiteľ Vydrice v bratislavskom Podhradí si najal realitné poradenské spoločnosti CBRE a Cushman & Wakefield, aby našli kupca.
Decathlon otvorí v Banskej Bystrici 14. októbra
Francúzska sieť predajní so športovým tovarom Decathlon otvorí v októbri svoju štvrtú prevádzku na Slovensku. Po dvoch predajniach v Bratislave v Boroch a Pharose a jednej v Košiciach pribudne v Banskej Bystrici.
Logistický developer Goodman postavil za rok 766-tisíc štvorcov
Dlhodobo dobrá situácia na trhu logistických priestorov vo svete aj v strednej a východnej Európe nahráva firmám budujúcim skladové plochy a priemyselné parky. Goodman, na Slovensku aktívny v zóne medzi Sencom a Pezinkom, za fiškálny rok 2016 uzavretý koncom júna postavil v kontinentálnej Európe trištvrte milióna štvorcových metrov.
Žilinský Event House vznikol premenou starej haly
Už aj na Slovensku pomaly pribúdajú projekty premeny nevyužívaných priemyselných objektov na bývanie, kancelárie, kultúrne či spoločenské priestory. Hala v priemyselnej časti Žiliny našla nové využitie už krátko po ukončení strojárskej výroby. Vznikol tu Event House, priestor na organizovanie rôznych podujatí.
Sekyra chystá v Prahe megaprojekt Smíchov City
Prvá fáza projektu Smíchov City na mieste bývalej nákladnej železničnej stanice v Prahe na Smíchove by sa mohla začať stavať začiatkom roku 2018. Na ploche 25-tisíc štvorcových metrov by malo vyrásť 400 bytov a kancelárska budova s veľkosťou 10 500 m2, informoval Leoš Anderle, výkonný riaditeľ developerskej firmy Sekyra Group, ktorá pozemky vlastní.Kraj: Prešov
Nájdených 31 firiem.
Čapajevová 20, 08001 Prešov
Športová 13 Prešov
Bardejovská 32
Záhradná 8, Prešov
Pionierska 27, Prešov
Ul. Rovná 16, Stropkov-Sitník
JM
Tomasikova 12,Prešov
Kružlov 230, Kružlov
Čsl. letcov 53, 080 06 Prešov 6
Hermanovce n/t
1 2 3 4
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar