Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Malý Nikola House kolauduje
V Ružinove vyrástla ďalšia malá bytovka. Nikola House je označenie pre štvorpodlažný objekt na Teslovej ulici medzi menšími bytovými domami a priemyselným areálom. Developerská a stavebná spoločnosť ISE Group vypredala dve tretiny kapacity.
Nové športoviská na Tehelnom poli zastavila pripomienka
Nevyužívané zbúranisko bývalého cyklistického štadióna na Tehelnom poli plánuje mestská časť Bratislava - Nové Mesto do dvoch rokov premeniť na mestský park so športoviskami. Súťaž na štúdiu revitalizácie areálu však zastavil protest neúspešného uchádzača.
Hyundai chce nové sídlo, kúpil pôdu za desať miliárd dolárov
Automobilka Hyundai Motor zaplatí za pozemok pre svoje nové sídlo v Soule rekordnú sumu 10 miliárd dolárov. Táto správa vyvolala u investorov obavy, že automobilka zbytočne plytvá finančnými prostriedkami, čo viedlo k prudkému prepadu akcií spoločnosti Hyundai Motor a jej sesterskej firmy Kia Motors.
Kde si kupujú boháči bývanie? Mieria do Mníchova a Viedne
Najviac superboháčov s majetkom nad 30 miliónov dolárov (23 miliónov eur) žije v Londýne, Paríži a Zürichu. Aktuálne sa však najviac obzerajú po nehnuteľnostiach v Mníchove, Moskve a Viedni. Práve tam podľa poradenskej spoločnosti Knight Frank pribudne v najbližších desiatich rokoch najviac boháčov.
Ministerstvo neodobrilo zmenu stavby pod hradom
Občianskym aktivistom z iniciatívy Bratislava otvorene (BAO), ktorí už roky upozorňujú na rozpor stavby domu na Beblavého architekta Dušana Fischera s územným plánom zóny Podhradie, dalo za pravdu aj Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR (MDVRR SR).
Nová Dubnica dokončuje obytnú zónu
Mesto Nová Dubnica neďaleko Trenčína začne onedlho kolaudovať novú obytnú zónu Dlhé Diely. Ukončí tak dvojročné prípravy a budovanie infraštruktúry. Bývanie by tu do niekoľkých rokov mohlo nájsť šesťsto obyvateľov.
Darovaný byt sme predali. Platíme daň z príjmu?
Rodičia bývali v nájomnom byte od roku 1969 s trvalým pobytom. V roku 1999 sa stali vlastníkmi bytu a spoluvlastníkmi pozemku. Tento byt potom darovali svojim deťom – mne a bratovi – darovacou zmluvou v roku 2012. V tom čase nebol vyhotovený znalecký posudok bytu. Vlastníctvo sme nadobudli v júli 2012. Ako obdarovaní sme mali v tomto byte prihlásený trvalý pobyt do roku 1987. Darovaný byt sme napokon predali vo februári 2014. Darcovia a ani obdarovaní nemali predmetný byt zahrnutý v obchodnom majetku. Platíme daň z predaja darovaného panelákového bytu?
Paleta kúpeľní
Rustikálna, klasická, minimalistická alebo detská oáza čistoty a relaxuKraj: Prešov
Nájdených 31 firiem.
Čapajevová 20, 08001 Prešov
Športová 13 Prešov
Bardejovská 32
Záhradná 8, Prešov
Pionierska 27, Prešov
Ul. Rovná 16, Stropkov-Sitník
JM
Tomasikova 12,Prešov
Kružlov 230, Kružlov
Čsl. letcov 53, 080 06 Prešov 6
Hermanovce n/t
1 2 3 4
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar