Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
V Boroch sa začala výstavba prvej etapy bývania
Developerská spoločnosť Penta Investments začala tento mesiac s výstavbou prvej etapy projektu Bory Bývanie. Začína tak vznikať nová mestská štvrť na severozápadnom okraji Bratislavy, kde už niekoľko rokov vyrastá komerčná časť Borov.
Rebríček: 10 slovenských obcí, v ktorých pribudlo najviac obyvateľov
Developerský boom nezažíva len Bratislava. Turbulentné časy píšu aj desiatky slovenských obcí, ktoré zmenili územné plány s cieľom vrátiť život lokalite. Najmä dediny situované v blízkosti veľkých miest tak zažívajú za posledné roky enormné nárasty počtu obyvateľov. TREND Reality zostavil rebríček desiatich obcí, ktoré zaznamenali najväčší prírastok obyvateľstva.
Bratislava začala stavať náhradné nájomné byty, miesto našla v Dúbravke
Otázka, kde bude stáť prvé bývanie pre nájomcov z reštituovaných bytov, je vyriešená. Bratislava začne v najbližších dňoch so stavbou nájomných bytov v lokalite Pri kríži v mestskej časti Dúbravka.
Mala byť novým centrom Bratislavy, zóna za stámilióny sa pomaličky rozbieha
Keď sa pred desiatimi rokmi podarilo rakúskej firme zjednotiť domácich a zahraničných developerov, ktorí si rozparcelovali priemyselnú zónu v Ružinove veľkú ako historické jadro Bratislavy, vznikli nádejné podmienky na vybudovanie nového centra modernej časti hlavného mesta. Zóna Mlynské Nivy – Západ mala všetky predpoklady kvalitného mestského rozvoja. Napriek tomu tu za desaťročie žiadna ukážková štvrť nevyrástla. V čom zlyhal rozvoj lukratívneho územia?
Predajca BMW skončil v konkurze, jeho petržalské pozemky mieria do dražby
Na juhu Petržalky sa schyľuje k zaujímavej obchodnej príležitosti. Do dražby mieria pozemky po bývalom predajcovi značiek BMW. Spoločnosť Auto Bavarija skončila v konkurze a veritelia sa takýmto spôsobom snažia dostať aspoň k časti svojich pohľadávok.
Zdražovanie bytov sa zrýchľuje po celej Európe
Podobne ako na Slovensku zažívajú silný rast cien domov a bytov takmer všetky krajiny Európskej únie. Až v 19 členských štátoch rástli priemerné ceny v treťom štvrťroku minulého roku výraznejšie ako v predchádzajúcich troch mesiacoch, ukázali nové údaje európskeho štatistického úradu Eurostat.
Zuckermandel postupne kolauduje, ČSOB sa nasťahuje na jar
Projekt novej štvrte Zuckermandel pod Bratislavským hradom sa postupne blíži k úplnému dokončeniu. Pokračuje kolaudácia budov, úpravy bytov podľa požiadaviek klientov, dokončovanie výstavby posledného bytového domu a verejných priestorov. Svoju novú centrálu zariaďuje aj najväčší nájomca ČSOB.
Perla Ružinova je pred dokončením, kolaudovať chce vo februári
Rezidenčný projekt Perla Ružinova je takmer dokončený. Vežiaky druhej fázy situované pozdĺž Gagarinovej ulice by mali privítať prvých vlastníkov bytov už v marci. Developer projektu zároveň prezradil mená prvých nájomcov komerčných priestorov.
Rínok Rača má nové vizualizácie a žiada o povolenia
Projekt nového obytného komplexu Rínok Rača na mieste bývalých Vinárskych závodov, proti ktorému bojovala mestská časť, už získal všetky dokumenty a povolenia potrebné k vydaniu územného rozhodnutia, vrátane posudku EIA a stanoviska bratislavského magistrátu.Kraj: Prešov
Nájdených 31 firiem.
Čapajevová 20, 08001 Prešov
Športová 13 Prešov
Bardejovská 32
Záhradná 8, Prešov
Pionierska 27, Prešov
Ul. Rovná 16, Stropkov-Sitník
JM
Tomasikova 12,Prešov
Kružlov 230, Kružlov
Čsl. letcov 53, 080 06 Prešov 6
Hermanovce n/t
1 2 3 4
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar