Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
HB Reavis Londýnu stále verí, v projektoch pokračuje aj po Brexite
Bohatí cudzinci a veľkí zahraniční investori dlhodobo považujú kúpu londýnskych nehnuteľností za jednu z najbezpečnejších a najvýhodnejších investícií. Firmy platia za prenájom kancelárií vo štvrti West End najvyššie nájomné na svete, vyše dvojnásobné oproti New Yorku a 7,5-násobné oproti Bratislave. Najsilnejší realitný trh sveta prilákal aj pôvodne slovenského developera HB Reavis, ktorý tu stavia tri administratívne projekty. Práve londýnske kancelárie však podľa prieskumu poradenskej spoločnosti JLL zasiahne hlasovanie o odchode Veľkej Británie z Európskej únie najviac.
V Michalovciach dokončujú obchodné centrum Viva
Rekonštrukcia a dostavba bývalého Tuzexu v Michalovciach finišuje. Nové Obchodné centrum Viva otvoria na ulici Jána Hollého na jeseň. Prinesie takmer 20 prevádzok a prenajímateľnú plochu necelých štyritisíc štvorcových metrov.
Vyžeňte developerov a vrátia sa silnejší
Keď mali v päťdesiatych rokoch v Spojených štátoch amerických problém s premnoženými vlkmi, poľovníci ich začali strieľať. Popri úbytku vlkov však bolo dôsledkom premnoženie inej zveri. Malo to negatívny vplyv na pôdu a ďalšie súvislosti. Dokonca sa vlky neskôr po skrížení sa s kanadskými do Ameriky vrátili ešte inteligentnejší a silnejší.
Bratislavský hrad zrekonštruovali za milióny, pozrite sa ako
Vedenie Národnej rady SR vo štvrtok predstavilo novinárom pompézne zrekonštruované priestory Bratislavského hradu, novú barokovú záhradu aj kontroverzné podzemné garáže, kvôli ktorým verejnosť nikdy neuvidí ucelenú prezentáciu unikátnych keltsko-rímskych nálezov, ktoré garáže rozdelili na časti. Rekonštrukcia v réžii Váhostavu stála takmer 23 miliónov eur.
High-tech výťah má uľahčiť pohyb po Londýne
O britskej metropole sa hovorí ako o prvom meste, ktoré vyskúša v praxi revolučný horizontálno-vertikálny výťahový systém MULTI nemeckého oceliarskeho gigantu ThyssenKrupp.
Ďalšia zastávka na mape Lidla: Bojnice
Najziskovejší obchodný reťazec na slovenskom trhu pokračuje v rozširovaní siete predajní. Nemecký Lidl začal pripravovať výstavbu nového obchodu v Bojniciach.
Ako realizovať vaše sny? Jedine veľkoformátovo!
Inzercia| Chcete ľudí prilákať na akciu roka vo vašom podniku? Prezentovať svoje projektantské vízie naozaj kvalitne? Pochváliť sa svojím umením? Alebo len potrebujete niekoho, kto vaše technické výkresy vytlačí tak, ako si zaslúžia? Riešením pre vás je veľkoformátová tlač.
Príbeh Mariahilfer Straße: Pešia zóna to ani vo Viedni nemá ľahké
Pred šiestimi rokmi sa viedenská radnica rozhodla upokojiť dopravu na troch zo siedmich hlavných dopravných tepnách a premeniť ich na ulice bezpečné a príjemné pre chodcov a cyklistov. Kým prvý projekt na Meidlinger Hauptstraße prešiel bez väčších ťažkostí, premena obchodnej Mariahilfer Straße vyvolala veľké emócie a ledva prešla cez miestne referendum. Otvorená bola napokon minulé leto.
J&T Real Estate začína stavať nákupné centrum Eperia
Už tento mesiac sa začína v Prešove stavať prvé moderné nákupné centrum. Eperia Shopping Mall od developera J&T Real Estate vyrastie v obchodnej zóna na sídlisku Sekčov. Na dvoch podlažiach prinesie viac ako sto obchodov na prenajímateľnej ploche 22-tisíc štvorcových metrov. Celková investícia dosahuje 50 miliónov eur.Kraj: Prešov
Nájdených 31 firiem.
Čapajevová 20, 08001 Prešov
Športová 13 Prešov
Bardejovská 32
Záhradná 8, Prešov
Pionierska 27, Prešov
Ul. Rovná 16, Stropkov-Sitník
JM
Tomasikova 12,Prešov
Kružlov 230, Kružlov
Čsl. letcov 53, 080 06 Prešov 6
Hermanovce n/t
1 2 3 4
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar