Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Ružinov chce stavebnú uzáveru na Štrkovci aj nové územné plány zón
Vedenie bratislavského Ružinova hovorí o stavebnej uzávere i nových územných plánoch. Regulovať výstavbu chce okolo jazera Štrkovec, v lokalite Ostredky, v Trnávke i v areáli chátrajúcej Cvernovky pri autobusovej stanici.
Predaj Eurovey bol najväčšou investíciou v strednej Európe
Investori tento rok opäť veria nehnuteľnostiam v Európe. Na ich nákupy minuli v prvom polroku 80 miliárd eur, o štvrtinu viac ako za prvých šesť mesiacov minulého roka. Objem investícií je tak najvyšší za posledných sedem rokov, uvádza poradenská spoločnosť KPMG v Barometri úverov na nehnuteľnosti.
Slnečnice - Mesto vytvoria v Petržalke novú štvrť
Južný okraj Petržalky sa vo veľkom rozrastie. Po rokoch príprav, prekresľovania, zmien spoluinvestorov, nafúknutia i spľasnutia realitnej bubliny sa má čoskoro začať stavať. Developerská skupina Cresco dala do predaja 348 bytov v rámci zóny pomenovanej Slnečnice – Mesto.
Bez detí vstup zakázaný
Existuje dosť hotelov, kde si hostia neželajú, aby tam dovolenkovali deti. Zariadenia im vychádzajú v ústrety, sú len pre dvojice. Ale neexistuje i veľa hotelov, kde, naopak, môžu prísť výlučne rodiny.
Hotely opakujú rovnaké chyby. Hrozí im kríza
Hotelový biznis smeruje do ďalšej krízy. Zatiaľ ale nie je jasné kedy, hovorí šéf konzultačnej firmy HVS London, Russell Kett. Všetky predošlé chyby sa totiž opakujú, znova a znova. Negatívny výhľad odznel na jednej z diskusií nedávneho mníchovského realitného veľtrhu Expo Real.
J. Široký rozbieha výstavbu v zóne pri Figare. Zatiaľ len nadstavbou
Na Račianskej ulici priamo pri Figare v hlavnom meste rastie nadstavba. Ide o pridanie dvoch podlažní na existujúci bytový dom oproti potravinám Billa. Investorom je firma Wigro Trade Center, a.s., podnikateľa Juraja Širokého, ktorej patria pozemky aj v širšom okolí.
Decathlon zároveň s Bormi stavia aj vo Pharose
Francúzsky reťazec so športovými potrebami Decathlon začína stavať predajňu v novej komerčnej zóne Pharos Park pri bratislavskom letisku. Začiatok výstavby zverejnil iba týždeň po ohlásení štartu prác v novej štvrti Bory. Obe dlhšie ohlasované predajne, prvé na Slovensku, otvorí na jar budúceho roka.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar