Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Namiesto outletu pri Senci predstavili D1 Expo - Business Centre
V budovách pôvodne stavaných pre outletové centrum pri diaľnici neďaleko Senca predstavili D1 Expo - Business Centre. Areál má slúžiť ako administratívna a logistická základňa pre mimoeurópskych výrobcov. Prím majú hrať Číňania, ktorí už predstavili prvé projekty.
Legendárny newyorský hotel Waldorf Astoria chcú prestavať na byty
Nový čínsky majiteľ slávneho newyorského hotela Waldorf Astoria plánuje prestavať až tri štvrtiny hotelových izieb na súkromné ​​byty a prepustiť značnú časť zamestnancov. S odvolaním sa na informované zdroje to v pondelok napísal ekonomický denník The Wall Street Journal (WSJ). Podľa hovorcu čínskej poisťovacej spoločnosti Anbang Insurance Group, ktorá hotel kúpila v roku 2014, sa na pláne renovácie ešte pracuje a zatiaľ nič nie je uzavreté.
Penta v projekte Pri mýte mení parkovací dom na bytovku
Rozsiahly projekt Pri mýte investičnej skupiny Penta v bratislavskom Novom Meste sa bude meniť. Kým dve fázy pozostávajúce z deviatich bytoviek postupujú vo výstavbe, developer sa rozhodol namiesto plánovaného parkovacieho domu postaviť byty.
Ako získať na hypotéke najvýhodnejšiu úrokovú sadzbu
Financovanie bývania: Banky kombinujú kritériá pre priznanie výhodnejšie úroku rôzne
Trh infraštruktúry je v pohybe, vlaňajšok sa nezopakuje
Vlaňajší skoro dvojmiliardový objem stavebnej produkcie v inžinierskych stavbách je historický. Mali najvyššiu hodnotu od začiatku milénia, medziročne narástli viac než o polovicu a najvýraznejšie prispeli k dvojcifernému rastu stavebnej produkcie.
Stavba namiesto trhu Žilinská sa mení: menej parkovania, viac bývania
Pred šiestimi rokmi plánoval vlastník pozemkov pod trhom na Žilinskej ulici v bratislavskom Starom Meste novú výstavbu. Namiesto tradičného trhoviska chcel postaviť dve budovy – polyfunkčný a parkovací dom. Teraz sa projekt mení, budovy sa spoja do jedného celku, zmení sa podiel bývania a občianskej vybavenosti.
Nová štvrť Záhorské sady postupne ožíva
Inzercia| V atraktívnej lokalite pod Malými Karpatmi je ešte voľných 41 pozemkov.
HB Reavis Londýnu stále verí, v projektoch pokračuje aj po Brexite
Bohatí cudzinci a veľkí zahraniční investori dlhodobo považujú kúpu londýnskych nehnuteľností za jednu z najbezpečnejších a najvýhodnejších investícií. Firmy platia za prenájom kancelárií vo štvrti West End najvyššie nájomné na svete, vyše dvojnásobné oproti New Yorku a 7,5-násobné oproti Bratislave. Najsilnejší realitný trh sveta prilákal aj pôvodne slovenského developera HB Reavis, ktorý tu stavia tri administratívne projekty. Práve londýnske kancelárie však podľa prieskumu poradenskej spoločnosti JLL zasiahne hlasovanie o odchode Veľkej Británie z Európskej únie najviac.
V Michalovciach dokončujú obchodné centrum Viva
Rekonštrukcia a dostavba bývalého Tuzexu v Michalovciach finišuje. Nové Obchodné centrum Viva otvoria na ulici Jána Hollého na jeseň. Prinesie takmer 20 prevádzok a prenajímateľnú plochu necelých štyritisíc štvorcových metrov.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar