Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Kórejčania premenili nevyužitý diaľničný nadjazd na park
Vráťme sa k oceneniu Budova roka 2018 renomovaného serveru Arch Daily, z ktorého držiteľov predstavil TREND reality takmer polovicu. Pozornosť si zaslúži aj finalista v kategórii stavieb pre kultúru Seoullo 7017, prestavba diaľničného viaduktu v kórejskom megapolise Soul, ktorú navrhli MVRDV.
Trumpovo bytové impérium v Indii: Apartmány stavia pre boháčov
Najstarší syn prezidenta Donalda Trumpa tento týždeň pricestoval na návštevu Indie, kde sa stretol s realitnými agentmi predávajúcimi luxusné nehnuteľnosti vystavané Trumpovou spoločnosťou, ako aj ich nadobúdateľmi. Má ísť o moderné a luxusné byty a apartmány, kde najmenšia a najlacnejšia nehnuteľnosť stojí 2,5 milióna rupií (okolo 39-tisíc dolárov), teda mimo finančných možností väčšiny Indov, upozorňuje portál The Times of India.
Nová parkovacia politika v Bratislave? Zatiaľ len na papieri
Parkovacia politika v Bratislave aj po štvrtku ostáva v platnosti len na papieri a jej zavedenie v uliciach hlavného mesta je naďalej neisté. Po niekoľkohodinovom rokovaní mestských poslancov totiž bratislavský primátor Ivo Nesrovnal návrh dodatku štatútu hlavného mesta, ktorý upravuje deľbu kompetencií magistrátu a bratislavských mestských častí v rámci regulácie parkovania, napokon z rokovania stiahol.
Herňa i telocvičňa. Pozrite si najlepšie slovenské kancelárie
Tradičný stôl či stolička už nestačia. Aj kancelárie slovenských firiem sledujú a kopírujú svetové trendy. Ukazuje to aj druhý ročník súťaže Office roka, ktorú zorganizovala poradenská spoločnosť CBRE.
Hornbach ide do Prešova, predajňu postaví pri Eperii
K novému Hobby Parku Sekčov v Prešove pribudne predajňa nemeckého reťazca Hornbach. Centrum s predajňami bytových doplnkov a potrebami pre domácich majstrov vznikne neďaleko nedávno otvoreného nákupného komplexu Eperia.
Reality idú v Španielsku ako pred krízou, len sú lacnejšie
Záujem o nehnuteľnosti v Španielsku sa dostal na predkrízovú úroveň. Za minulý rok bolo zaznamenaných 465-tisíc realitných transakcií, čo je najviac od roku 2008 a medziročný nárast takmer o 15 percent. Ceny sú však zhruba o 21 percent nižšie ako v čase predkrízového vrcholu v roku 2007.
Na juhu Slovenska kreslia nákupné mestečko, chce ponúknuť 132 prevádzok
Na okraji Veľkého Medera pripravujú projekt, ktorý je niečo medzi retailovým parkom, tržnicou a outletom. Spoločnosť Tajbor Office chce neďaleko tamojšieho akvaparku vybudovať komplex s pracovným názvom Mederská tržnica. Celkovo má priniesť 132 obchodných prevádzok.
Developer CTR ukázal prepracovaný projekt Albelli, prinesie 380 bytov
Český developer CTR pripravuje ďalší projekt v metropole východu. Rezidencia Albelli má na košický realitný trh priniesť 380 bytových jednotiek, ale aj ďalšie polyfunkčné možnosti. Česi sa pritom na východe udomácnili a v najbližších rokoch ponúknu do predaja takmer 900 bytov.
Developeri sa zaujímajú o Nitru, mesto zvažuje stavebnú uzáveru v centre
Na najbližšom rokovaní Mestského zastupiteľstva v Nitre by sa malo hovoriť aj o možnom zavedení stavebnej uzávery v centrálnej mestskej zóne. Prednosta mestského úradu Igor Kršiak bude poslancov 1. marca informovať o tom, ako mesto môže takýto nástroj využiť pri ochrane svojich záujmov.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar