Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Nemecko zavedie brzdu na výšku nájomného
Rýchly rast nájomného vo veľkých nemeckých mestách spôsobuje, že bývanie je cenovo dostupné pre čoraz menej ľudí. Vláda Angely Merkelovej po dlhých diskusiách pripravila zákonnú brzdu na výšku nájomného, ktorú už schválili obe komory parlamentu.
Penta spúšťa predaj dvesto bytov v druhej fáze Pri mýte
Neďaleko bratislavského Račianskeho mýta pribudnú ďalšie byty. Investičná skupina Penta tu po rýchlom predaji prvej fázy rezidenčného projektu Pri mýte štartuje druhú etapu. K viac než 130 ohláseným bytom pribudne ďalších 195.
95 nápadov ako zlepšiť Bratislavu
Vinice pod Bratislavským hradom, Zámocká ako umelecká ulička, plávajúci bazén na Dunaji, osvetlenie reštaurácie na vrchu Mosta SNP podľa počasia či akvaponická farma v nevyužívaných kúpeľoch. Je to len nieľko z celkovo 95 nápadov inšpirujúcich k pozitívnym zmenám Bratislavy, ktoré prináša po sedemročnej prestávke projekt Mestské zásahy.
Slnečnice – Mesto začnú čoskoro rásť, majú potenciál pre tisícky bytov
Na južnom okraji bratislavského sídliska Petržalka začnú čoskoro stavať ďalšie stovky bytov. Developerská spoločnosť Cresco na jar rozostavia prvý obytný dom v rámci zóny Slnečnice – Mesto. Celkovo môže na okraji metropoly vyrásť v horizonte niekoľkých rokov až 7-tisíc bytov.
Arboria spustila ďalšiu etapu – 130 nových bytov Východná
Najväčšia rozostavaná obytná štvrť na okraji Trnavy známa ako Arboria sa ďalej rozrastá. Developerská spoločnosť Lucron totiž spustila predaj ďalších 130 bytov v etape pomenovanej Východná. Prvá časť ďalších bytoviek má byť hotová budúci rok.
Bizniscentrom Slovenska je Ružinov
Najvychytenejšou lokalitou pre sídlo firmy je okres Bratislava II a jeho mestská časť Ružinov. Podľa Kancelárskeho fóra je tu sústredených najviac kancelárskych plôch aj najväčší dopyt firiem. V prvom štvrťroku tohto roka sa sem sústredil dopyt až 44 percent firiem hľadajúcich priestory v hlavnom meste.
Investor bráni Danubia Park, odmieta výhrady Čunova
Spoločnosť Danubia Invest sa odvolala voči rozhodnutiu mestskej časti Čunovo, ktorá zamietla jej žiadosť o územné rozhodnutie pre športovo-rekreačný areál Danubia Park. Výhrady samosprávy a organizátorov petície označuje za chybné a nepodložené.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar