Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Pozrite si, ako navrhovali Cvernovku neúspešní kandidáti
Budúca podoba Cvernovky je na svete. Novú tvár širšiemu centru mesta určí architektonická spoločnosť Compass. Jej návrh vyhral spomedzi konkurencie ďalších deviatich návrhov. Porotcovia sa zhodli, že súťaž mala vysokú úroveň. (pozrite si aj víťazný návrh)
Klingerka má mať 36 podlaží, J&T Real Estate rozbieha ďalší projekt
Rok a mesiac po získaní pozemkov blízko bratislavského prístavu predstavuje developer J&T Real Estate prvé detaily nového projektu Klingerka. Komplex bude pozostávať z dvoch budov, výškovej s 36 podlažiami a nižšej 11-podlažnej časti. Spolu tu má vzniknúť takmer 400 bytov.
V súťaži na Cvernovku vyhral ateliér Compass, architekti oceňovaných Slnečníc
Ostro sledovaná súťaž na budúcu podobu areálu Cvernovky v bratislavskom Ružinove pozná víťaza. Stal sa ním návrh domáceho ateliéru Compass Architekti. (pozrite si aj ostatné súťažné návrhy)
Na Dlhých Dieloch pokračuje Slnečné údolie
Na sídlisku Dlhé Diely pokračuje výstavba menšieho projektu Slnečné údolie. K trom dokončeným rodinným domom pribudne päť bytoviek s takmer päťdesiatkou bytov.
Continental otvoril sklad za 30 miliónov eur
Spoločnosť Continental otvorila v Dubnici nad Váhom nový expedičný sklad hotových výrobkov. Výstavbu skladu za 30 miliónov eur zabezpečila spoločnosť Invest4SEE, od ktorej si Continental bude prenajímať sklad na 15 rokov.
Eurovea 2 sa odhaľuje, pozrite si vizualizácie centra
Najlepšie nové nákupné centrum na svete. S takýmto ocenením odchádzala pred piatimi rokmi z medzinárodného veľtrhu retailových nehnuteľností v Cannes bratislavská Galleria Eurovea. (doplnené o nové vizualizácie)
Lidl reštartuje expanziu, otvoril dve nové predajne
Obchodný reťazec Lidl pokračuje v expanzii na Slovensku. Po roku otvoril dve nové predajne – v Novej Dubnici a Moldave nad Bodvou. Filiálky v oboch menších mestách sú prvými, ktoré predstavil v rámci svojho najmodernejšieho konceptu.
Brno si chce udržať vysokoškolákov, postaví veľké mestské byty
Brno chce stavať nielen domy s malometrážnymi bytmi pre mladých a seniorov, ale aj väčšie trojizbové byty. Ľudia by ich splácali dvadsať rokov a potom by sa im previedli do osobného vlastníctva.
Česká CTR Group prichádza do Bratislavy, postaví Karloveské terasy
Do hlavného mesta prichádza nová developerská skupina. Stavať takmer stovku bytov v Karlovej Vsi plánuje česká spoločnosť CTR Group. Známa je najmä pôsobením v Košiciach, kde rozbehla projekt Rezidencia pri radnici.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar