Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Byty v Prahe aj v Brne idú na odbyt. Záujemcovia stoja „fronty“
Nižšie ceny bývania i rekordne nízke úroky na hypotékach motivujú ku kúpe bytov aj v susednej Českej republike. Najviac idú na odbyt malé metráže vďaka nižšej celkovej cenovke. Byty sa predávajú omnoho rýchlejšie než predtým, čoraz častejšie o jednu nehnuteľnosť bojuje viac záujemcov.
Pod Zoborom vyrastie Rezidencia Šindolka
Do roka pribudne na nitrianskom trhu s bytmi novostavba Rezidencia Šindolka. Výstavba sedempodlažného bytového domu so 43 bytmi má plánované dokončenie v septembri budúceho roka. Ide o ďalší projekt nitrianskej spoločnosti B.V. Real.
V Košiciach začínajú stavať Zelenú stráň s tristo bytmi
V mestskej časti východoslovenskej metropoly Košická Nová Ves sa začína príprava výstavby nového bytového projektu Zelená stráň Residential Park. Na jar budúceho roka by mala začať vyrastať prvá fáza s piatimi päťpodlažnými domami. Hotová má byť v zime 2016.
Bory Mall zatiaľ navštívilo vyše 300-tisíc ľudí
Novootvorené obchodné centrum Bory Mall na severozápadnom okraji Bratislavy navštívilo počas prvých dvoch týždňov vyše 300-tisíc ľudí. V priebehu prvých štyroch otváracích dní od štvrtka 13. novembra to bolo 130-tisíc. Návštevnosť je v prvé dni tradične vyššia, keďže do obchodov láka zvedavosť.
Dornyk spúšťa druhú etapu štartovacích bytov
Bratislavská mestská časť Trnávka dostáva ďalšiu porciu štartovacích bytov. K prvej fáze projektu Dornyk, ktorý vznikol miesto bývalého stredného odborného učilišťa pridáva investorská spoločnosť druhú etapu. Tá vyrastie na novovybudovaných parkovacích garážach ďalej od hlavnej cesty.
Každý má mesto, aké si urobí
Bývate na rušnej križovatke a každý deň sa bojíte prejsť cez cestu, pretože na nej chýbajú vyznačené prechody. Zoženiete si preto zopár dopravných kužeľov a rozostavíte ich na vozovke do polkruhu tak, aby odbáčajúce autá boli nútené spomaliť. Pomôže to.
Na Slovensku je tisíc predajcov okien, tretina je z Poľska
Štúdia, ktorú zrealizovala spoločnosť Inoutic s agentúrou MindBridge Consulting informuje, že 55-percentný podiel v predaji majú okná vyrobené na Slovensku, až 30 percent je poľskej výroby, sedem percent pripadá na výrobcov z Českej republiky a štyri percentá na producentov z Maďarska.
IBM sa sťahuje do nového, Westend Gate je hotový
Na bratislavskej Patrónke pribudol nový kancelársky komplex. Developerská spoločnosť J&T Real Estate dokončila Westend Gate ako voľné pokračovanie biznis zóny Westend pozdĺž Lamačskej cesty. Do objektov sa sťahuje medzinárodný gigant IBM.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar