Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Ako sa žije v Rakúsku: Slušné podmienky v slušnej krajine
Prečo sa človek usídli v cudzej krajine, s jazykovými ťažkosťami, bez známych, bez skúseností s tamojším praktickým životom? Nás pred niekoľkými rokmi pri hľadaní nového bývania vyhnali podmienky na trhu realít v okolí Bratislavy do najbližšieho rakúskeho pohraničia, kde sa Slováci pomaly začínajú z menšiny stávať väčšinou. Alebo skôr súčasťou viacerých menšín. Dôvodom bola naša dcéra.
Voľných kancelárií je aj po otvorení Twin City opäť menej
V letných mesiacoch v Bratislave otvoril developer HB Reavis ďalšie dve fázy komplexu Twin City. Napriek tomu voľných kancelárskych priestorov na trhu opäť ubudlo. Do konca roka sa ešte očakáva otvorenie dvoch väčších administratívnych projektov.
Dôvody rastúcich cien nehnuteľností v roku 2016
Rastúci trend vývoja cien z roku 2015 pokračuje, ale exponenciálne. Ceny v krajských mestách medziročne vzrástli cca o päť a viac percent. Najrýchlejšie dražejú malé štartovacie byty. V mestách, kde je slabá ponuka novostavieb, second handové byty dražejú ešte rýchlejšie a je ich fatálny nedostatok. Dopyt výrazne prevláda nad ponukou. Novostavby sa aj mimo Bratislavy a Košíc predávajú z papiera a klienti sú si ochotní na ne počkať aj dva roky. Aké sú príčiny?
Rozšírenie outletu v Parndorfe dokončuje hrubú stavbu, otvorí na jar
Po piatich mesiacoch od začiatku výstavby rozšírenia outletového centra v rakúskom Parndorfe je takmer hotová hrubá stavba. Stavebné práce a rokovania so značkami pokračujú podľa plánu, otvorenie je naplánované na jar 2017.
Ako môže získať hypotéku konateľ eseročky
Financovanie bývania: Percento z obratu obchodnej spoločnosti z posledného daňového priznania môže pomôcť
Blumental offices láka novým pracovným prostredím v Starom meste
Inzercia | Ponuka kancelárskych plôch v slovenskej metropole naďalej narastá. Vyhľadávané sú najmä tie, ktoré majú výhodnú lokalitu a občiansku vybavenosť centra mesta. Tieto požiadavky naplnil aj komerčný kancelársky projekt Blumental Offices. Jeho prvá etapa bude dokončená na jar 2017. Celková plocha kancelárskych priestorov je 7 200 m2, z ktorých je už takmer 4 000 m2 prenajatých.
Najviac 111 metrov? Bratislava pripravuje výškovú reguláciu
Chaotická výstavba výškových budov už natrvalo poznačila panorámu Bratislavy. Mesto až teraz pripravilo reguláciu výškovej zástavby. Urbanistickú štúdiu výškového zónovania mesta predstaví verejnosti.
Fenix Park – oživený veľký projekt pri Figare
Pri Račianskej ulici v bratislavskom Novom Meste ožíva ďalší veľký projekt. Na mieste bývalých mlynov pri Figare vyrastie komplex Fenix Park. Dvojica výškových budov doplní zástavbu okolo križovatky s Jarošovou a Kukučínovou ulicou, ktorej dominuje vojenská ubytovňa nazývaná Kukurica a novostavba Manhattan.
Firmy vnášajú zdravý životný štýl aj do kancelárií
Inzercia | Zelené steny, cykloparkovanie, sprchy, dostatok čerstvého vzduchu, terasy na oddych, relaxačné zóny či množstvo prirodzeného svetla sú čoraz bežnejšie požiadavky firiem pri výbere kancelárií. Podľa majiteľa prémiových administratívnych budov Aupark Tower, BBC5, BBC4, BBC3 či CEOP v Bratislave spoločnosti Heitman čoraz viac firiem poskytuje zamestnancom benefity spojené so zdravým životným štýlom.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar