Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
YIT spúšťa poslednú etapu Tammi v Dúbravke
V Dúbravke sa začína výstavba a predaj bytov v záverečnej piatej etape projektu Tammi. Developerská spoločnosť YIT Slovakia prinesie ďalších 128 bytov a apartmánov v dvoch objektoch. Celý projekt tak bude mať spolu 485 bytov.
Starosta Starého Mesta: Danube sa zmenil na opachu, neskolaudujeme ho
Starosta bratislavského Starého Mesta Radoslav Števčík verí, že hotel Danube ešte zmení podobu. A to tak, aby zapadol do celkového vizuálu nábrežia, Hviezdoslavovho námestia i celej lokality Podhradia.
Nová Vlárska na Kramároch ukázala ceny a spustila predaj
Projekt Nová Vlárska, za ktorým stoja realitný fond Náš prvý realitný a spoločnosť J&T Real Estate, oficiálne spustil predaj. Komplex nízkopodlažných domov ponúkne na Kramároch 82 bytových jednotiek.
Železnice odstúpili od zmluvy s investorom Hlavnej stanice, platiť mala 50 rokov
Kauza okolo prestavby Hlavnej stanice má ďalšie dejstvo. Železnice Slovenskej republiky s platnosťou od 18. septembra vypovedali rámcovú zmluvu so spoločnosťou Transprojekt. Vedenie štátnej spoločnosti využilo skutočnosť, že Transprojekt nesplnil zákonnú povinnosť a nezapísal sa do zoznamu registra partnerov verejného sektora.
Projekt Lago sa rozbieha, ukázal nové vizualizácie aj ceny
V Košiciach sa rozbieha rezidenčný projekt Rezidencia Lago. Na brehu Hornádu ponúkne v dvoch etapách stovku bytov. Developer aktuálne pustil do predaja prvých 50 bytových jednotiek.
V Banskej Bystrici otvárajú autobusovú stanicu s nákupným centrom
Novú autobusovú stanicu v Banskej Bystrici, ktorá je označovaná za najmodernejšiu na Slovensku, otvoria 21. septembra o 9. ráno. Súčasťou komplexu, ktorý prepojí autobusovú a železničnú stanicu, je aj nákupné centrum českej developerskej skupiny Intercora.
Neďaleko Tehelného poľa pripravujú rezidenčný projekt Budyšínska
V priestore medzi Istropolisom a Národným tenisovým centrom sa pripravuje nový projekt. V zastavanom území plánuje spoločnosť K Property komplex s názvom Bytový dom Budyšínska. Na trh by mal priniesť tridsiatku bytov a apartmánov.
Úrok sa môže počas vybavovania hypotéky zmeniť
Financovanie bývania: Okamih garantovania úrokovej sadzby záleží na konkrétnej banke
V Novom Ružinove bude živo, príďte aj vy na Deň otvorených dverí
Inzercia | Chcete vidieť, ako môže vyzerať kvalitné mestské bývanie v harmónii s prírodou?
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar