Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Čína má nové mesto duchov
V súvislosti s dvanástimi čínskymi národnými hrami vybudovali v roku 2013 celé nové sídlo pre športovcov v meste Shenyang. Dnes je zóna prakticky prázdna, ceny bytov padajú a široké dopravné bulváre sú bez áut. Najľudnatejšia ázijská krajina si tak pripisuje ďalšie mesto duchov.
Vo Zvolene dokončili prvú etapu Rezidencie Hron
Na severozápadnom okraji Zvolena dokončili tri prepojené bloky s deväťdesiatimi bytmi. Prvá etapa projektu Rezidencia Hron získala minulý týždeň právoplatné kolaudačné rozhodnutie. Predaná je zatiaľ takmer štvrtina bytov. Ceny za holobyty sa pohybujú od vyše 1 100 do takmer 1 400 eur za štvorcový meter s daňou.
Perla Ružinova už stavia piatu vežu
Medzi Mierovou a Gagarinovou ulicou v Bratislave sa začala výstavba aj poslednej z piatich plánovaných výškových bytoviek projektu Perla Ružinova. Tri rozostavané domy v rámci druhej fázy celkovo prinesú koncom budúceho roka 252 bytov.
Rande s realitou: Čo to vyrástlo v centre Pezinka
Kto chodí cez okresné mesto Pezinok, určite už zopár rokov pozerá na veľkú novostavbu pozdĺž hlavnej cesty pri historickom centre. Svojim objemom síce nadviazala na susedné budovy na Moyzesovej, no veľkou hmotou úplne zmenila dojem z tejto úzkej časti mesta. Je neprehliadnuteľná, veľká, trochu prilepená na cestu. Architektúra je členitá s tmavým obkladom.
Panorama Centrum Pezinok: Keď sa tlačí na kapacitu (pohľad odborníka)
Novostavba obytného domu Panorama Centrum Pezinok, po pravej strane za križovatkou so semaformi je neprehliadnuteľná, stojí priamo pred vami a tiahne sa pozdĺž ulice.
V New Yorku pripravujú podzemný park
Po veľkom úspechu High Line, parku na bývalej železničnej estakáde, by mohol v New Yorku vzniknúť aj podzemný park nazvaný The Lowline. Jeho iniciátori aktuálne zbierajú peniaze potrebné na rozvoj projektu cez crowdfundingovú kampaň.
Dubaj plánuje kancelársku budovu z 3D tlačiarne
Dubaj plánuje ako prvý na svete postaviť malú kancelársku budovu s použitím 3D tlačiarne. Nová technológia by mala znížiť náklady a ušetriť čas, píše agentúra Reuters.
Tretiu etapu Zipavy v Stupave už dokončujú
Obytný projekt Zipava na okraji Stupavy neďaleko slovenskej metropoly už spoločnosť Strabag Developent dokončuje. V súčasnosti prebieha kolaudácia tretej fázy, v lokalite tak pribudne ďalších 60 bytov.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar