Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Maďarsko sužujú prázdne sklady
Miera neobsadenosti priemyselných a logistických priestorov na Slovensku dosiahla ku koncu prvého polroka tohto roka 7,5 %. Mesačné požadované nájomné v týchto nehnuteľnostiach sa pohybovalo od 3,65 do 4,20 eur za štvorcový meter.
Rusi stavajú plno nových bytov. Ceny v Moskve klesajú
Rusko rastie. Hoci ho svet v súčasnosti sleduje najmä z pohľadu ukrajinsko-ruských vzťahov, veľa sa deje aj na poli bývania. Vlani v obrovskej krajine pribudlo najviac nových bytov od roku 1989, teda od pádu socialistického Sovietskeho zväzu. Rusi postavili rekordných 912-tisíc jednotiek, no rast ekonomiky sa spomaľuje.
Pri golfe v Lomnici vyrastá chatový rekreačný rezort
Rekreačná apartmánová lokalita medzi Veľkou a Tatranskou Lomnicou pod Tatrami sa ďalej rozrastá. K viacerým existujúcim projektom pridáva developerská skupina WBA komplex pomenovaný Natur Resort Lomnica. Ide o niekoľko stavebných pozemkov, na ktorých postaví chaty rôznych veľkostí.
P3 kúpila logistické parky za pol miliardy
Logistická a developerská spoločnosť, ako aj správca priemyselných nehnuteľností nakupovala. P3 získala do vlastníctva jedenásť logistických parkov v Českej republike, za ktoré zaplatila dokopy 523 miliónov eur. Ide o jednu z najväčších realitných transakcií v krajine vôbec.
Pod Tatry sa chystá wellnes s bazénmi
Cestu z Veľkej do Tatranskej Lomnice pod slovenskými veľhorami doplní ďalšia rekreačná výstavba. Komplex predbežne pomenovaný Therme Tatry má vyrásť neďaleko golfového ihriska Black Stork. Stojí za ním Golf International, s.r.o., teda majiteľ tohto ihriska, ktorý chce pri prevádzke predstaveného projektu zužitkovať aj geotermálnu vodu.
Rakúski tehliari investovali na Východe dva milióny
V Petrovanoch na východe Slovenska investoval rakúsky podnikateľ Michael Leier takmer dva milióny eur do výrobnej linky na brúsenie tehál. Zvyšní producenti už brúsené výrobky ponúkajú dlhšie a práve dopyt zákazníkov rozhodol o inovácii aj v najmladšej slovenskej tehelni.
V Monaku ponúkajú najdrahší penthouse sveta. Priemerný Slovák by naň šetril 30-tisíc rokov
Druhá najvyššia veža v Monaku – Tour Odeon, ponúkne pravdepodobne najdrahší penthouse na svete. V 170 metrov vysokom mrakodrape, ktorého stavba má byť dokončená v októbri tohto roka, sa bude nachádzať celkovo 70 rozľahlých apartmánov.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar