Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Senec Gardens sa rozrastie o byty aj domy
Obytná zóna Senec Gardens neďaleko tohto okresného mesta sa ďalej rozrastá. Po vybudovaní umelého jazierka, malometrážnych bytov, niekoľkých rodinných domov, mestských víl a zasieťovania stavebných pozemkov, pribudnú štartovacie byty i byty priamo pri jazere. Developerom je spoločnosť Nep Partners.
Piata hala P3 pri diaľnici do Prahy je hotová
V logistickom parku pri Lozorne pri diaľnici do Česka dokončila developerská spoločnosť P3 Logistic Parks piatu halu. V budove s rozlohou 14 675 štvorcových metrov vzniklo vyše šesťtisíc štvorcov špekulatívne, teda bez dopredu podpísaného konkrétneho nájomcu.
Developeri by aj chceli platiť, ale nejde to
Schvaľovanie novostavieb trvá pridlho a spolupráca medzi samosprávou a developermi je stále ťažkopádna a nedokonalá. Územný plán Bratislavy je navyše rigidný a nie je jednoduché ho meniť. Developeri volajú najmä po jasných pravidlách, odznelo na diskusii Stavebného-fóra.sk.
Premena košickej stanice ide do druhej fázy. Začalo sa búrať
Modernizácia košickej železničnej stanice sa posunula z interiéru k vonkajšku. Stanica získa prístavbu, ktorá sa začala minulý týždeň búraním fasády zo strany Staničného námestia. Vynovená stanica má byť hotová do konca roku 2016. Celkové náklady by mali dosiahnuť 2,8 milióna eur.
Ďalšie garáže pre Petržalku
Kritickú situáciu s parkovaním v Bratislave vidí čoraz viac investorov ako podnikateľskú príležitosť. V posledných mesiacoch sa objavilo viacero projektov hromadných garáží v Ružinove, Novom Meste aj v Petržalke, kde je situácia najhoršia.
Čo určuje hodnotu lokality pri výbere bývania
Gazduj | Hovorí sa, že umenie robiť kompromisy sa v ničom neodrazí tak výrazne ako v manželstve - a pri výbere nehnuteľnosti. Asi jediným kritériom, pri ktorom sa kompromisy prijímajú ojedinele, je rozpočet. Pre ostatné kritériá platí opak. Schopnosť robiť kompromisy je predpokladom úspešnej kúpy nehnuteľnosti.
Košická Rezidencia pri Radnici odštartuje 300 bytov budúci rok
Po dlhých rokoch príprav sa blíži štart výstavby jedného z najväčších rezidenčných projektov v Košiciach. Rezidencia pri Radnici od českej skupiny CTR žiada o územné rozhodnutie a štart výstavby plánuje na budúci rok. Blízko centra východoslovenskej metropoly, na Strojárenskej ulici, pribudne 294 bytov.
Rekordná súťaž: Helsinský Guggenheim prilákal 1 715 architektov
Nadácia Solomona R. Guggenheima, preslávená zbieraním a vystavovaním umenia, sa rozhodla pre nové múzeum v Helsinkách po prvýkrát v takmer 80-ročnej histórii usporiadať architektonickú súťaž. Renomé nadácie a jej múzeí prilákalo rekordný počet návrhov – prihlásilo sa 1 715 architektov a tímov.
Krkonošské strediská sa u Rattaja dlho neohriali, po roku ich predal
Podnikateľ Igor Rattaj predal spoločnosť Snowhill, ktorá v Česku prevádzkuje šesť horských stredísk. Novým majiteľom sa stali českí podnikatelia Daniel Kučera a Martin Vokatý.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar