Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Slovenské nákupné centrá vynášajú menej ako u susedov
Ak bohatý investor pred piatimi rokmi zariskoval a vrazil 250 miliónov eur do komerčných nehnuteľností na kľúčových trhoch strednej a východnej Európy, neprerobil oproti tomu, kto uprednostnil bezpečnejšiu západnú Európu. Ukázala to štúdia, ktorú poradenská spoločnosť Colliers International nazvala Keby som bol boháčom.
Projekt neďaleko prezidentského paláca bude vyšší
Projekt zaplnenia medzery v zástavbe historickej Konventnej ulice v bratislavskom Starom Meste sa opäť mení. Developer Invest Product požiadal o zmenu územného rozhodnutia, ktorou chce objekt zvýšiť zo štyroch na sedem nadzemných podlaží.
Pribudol nájomník. Treba udeliť súhlas?
Prenajímam byt jednej dospelej osobe. Nájomník ma požiadal o udelenie súhlasu k užívaniu bytu ďalšej dospelej osobe. V nájomnej zmluve je uvedené, že takýto súhlas dáva prenajímateľ. Ako správne sformulovať takýto súhlas? Je potrebné meniť zmluvu dodatkom, musí byť ďalšia osoba uvedená menovite a treba jej vyčísliť výšku podielu nájomného?
Malá kúpeľňa s imitáciou dreva
Interiérová poradňa: Pri jednoduchých obkladoch je každá nedokonalosť veľmi viditeľná
Čínsky prezident nechce ďalšie „čudné“ moderné stavby
Čínsky stavebný boom pritiahol do rýchlo rastúcej krajiny mnohých slávnych architektov a priniesol aj fenomén kopírovania zaujímavých projektov zo západných krajín. Moderné stavby sa odlišujú od uniformnej staršej panelovej zástavby aj historickej čínskej architektúry.
Lidl postaví druhú predajňu v Piešťanoch
Obchodný reťazec Lidl postaví novú predajňu v Piešťanoch. Firma už získala stavebné povolenie na prestavbu areálu bývalého výrobného družstva Tvorba na Bratislavskej ceste. Búranie sa začalo už v júni.
HB Reavis odkrýva novú autobusovú stanicu. Dostane aj 30-podlažnú vežu
Nová bratislavská autobusová stanica sa začína pomaly odkrývať. Na Mlynských Nivách plánuje developerská skupina HB Reavis postaviť budovu stanice s obchodmi, tržnicou i parkoviskami. Na rohu pozemku k nim pribudne 30-podlažná administratívna veža s námestím.
Nová Trnávka – stovka bytov Na križovatkách
V bratislavskej Trnávke sa chystá nová výstavba. Obytný komplex pod názvom Nová Trnávka prinesie necelú stovku bytov v lokalite Na križovatkách. Ide o rozmrazenie sedem rokov pripravovaného projektu, ktorému stavebné povolenie napokon miesto mestskej časti Ružinov vydával okresný úrad. Investorom je In Develop, s.r.o.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar