Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
PARSER - jedinečné a najaktuálnejšie dáta z trhu pre developerov a realitné kancelárie
Inzercia | Na nedávnej Trend konferencii Reality a development mali účastníci možnosť vidieť ako prví verejnú prezentáciu nového systému na monitorovanie a analyzovanie dát z realitného trhu - Parser.
Ružinov nechce nájomné byty tam, kde vedenie mesta
Hlavné mesto aktuálne rieši problém výstavby náhradných bytov pre ľudí z bytov s regulovaným nájomným. Dôvodom je zákonná nutnosť zabezpečiť takýmto obyvateľom bývanie aj po skončení obdobia regulovaných nájmov. Bratislava vytipovala niekoľko lokalít, mestská časť Ružinov s niektorými nesúhlasí.
Svätyňa iPhonov mení vizáž, v predajni budú rásť stromy
Firma Apple otvorila prvé kamenné predajne pred 15 rokmi vo Virgínii a Kalifornii a odvtedy sa predajca iPhonov a iPadov k výraznejším zmenám neodvážil. V nasledujúcich rokoch sa to má zmeniť.
Ako s nami vybabral developer v Trenčíne
Názor | V tomto redakčnom blogu dávame priestor jednému trenčianskemu rezidenčnému projektu, resp. jeho majiteľom, ktorí už niekoľko rokov čakajú na dokončenie svojich bytov. Namiesto sťahovania sa chodia po súdoch. Autorom nasledujúcich riadkov je jeden zo záujemcov o byt, Dušan Bušo.
Lacné peniaze naštartovali bytový boom, ceny stúpajú
Veľký optimizmus vidno na realitnom trhu vo všetkých oblastiach. Logistické haly sa prenajímajú ešte dávno pred koncom výstavby, množstvo prázdnych kancelárií neustále klesá a popritom pribúdajú nové obchodné centrá.
Zomrel Štefan Šlachta, bývalý hlavný architekt Bratislavy
Vo štvrtok podvečer zomrel vo veku 76 rokov významný slovenský architekt, profesor Štefan Šlachta. Prehral boj s chorobou, zomrel v kruhu rodiny, informovala manželka Daniela Šlachtová tlačovú agentúru TASR. Pohreb sa uskutoční vo štvrtok 2. júna o 11.45 v bratislavskom krematóriu.
V stavebníctve ide karta budovám
Stavebná produkcia dosiahla v marci hodnotu 316,2 milióna eur, podľa predbežných údajov Štatistického úradu SR. V porovnaní s minulým rokom klesla o 0,4 percenta, po zarátaní cenových zmien. Najdynamickejšie, na vyše 147 miliónov eur stúpla výstavba nebytových budov. Medziročný rast viac než o pätinu sa prejavil aj vyšším, až 46,5-percentným podielom tohto segmentu na celkovej stavebnej produkcii.
Kontroverzná firma s nedokončenými nadstavbami spúšťa ďalšiu v Ružinove
Budovanie nadstavieb v lukratívnych lokalitách pokračuje. Najnovšie sa rozbieha na Cyrilovej ulici v bratislavskom Ružinove, neďaleko nákupného centra Central. Projekt napriek nesúhlasu obyvateľov bytovky prevzala firma spojená s meškajúcimi prácami a vytopenými bytmi na viacerých nadstavbách. Doteraz má niektoré nedokončené projekty.
Stein2 spustil predaj druhej etapy
Developerská spoločnosť YIT Slovakia pustila do predaja druhú fázu svojho zatiaľ najväčšieho projektu Stein2. Po tom, čo predala dve tretiny z prvej fázy, ponúka ďalších 70 z celkovo takmer stovky bytov v bloku pozdĺž Blumentálskej ulice.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar