Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Najluxusnejší hotel na pláži v Dubrovniku kúpili Číňania
Realitné oddelenie rakúskej Erste Group Bank AG predalo luxusný prímorský hotelový komplex v chorvátskom Dubrovniku nemenovanému čínskemu investorovi. Koľko zaplatil za jedno z najväčších turistických zariadení v krajine, firmy nezverejnili.
Na priemerný nový byt zarába Bratislavčan deväť rokov
Na priemerný nový byt musí obyvateľ Bratislavy vynaložiť 107 priemerných mesačných platov. Ak by nemal žiadne iné výdavky, zarábal by na jeho kúpu takmer deväť rokov. Je to štvrtý najdlhší čas spomedzi deviatich miest zo strednej Európy a Nemecka, ktoré porovnávala štúdia poradenskej spoločnosti KPMG a českej developerskej firmy Central Group.
Lukratívna Vydrica je oficiálne na predaj
O čom sa na realitnom trhu už nejaký čas hovorilo, je oficiálne potvrdené. Jedno z najlukratívnejších ale aj náročných území v hlavnom meste je na predaj. Majiteľ Vydrice v bratislavskom Podhradí si najal realitné poradenské spoločnosti CBRE a Cushman & Wakefield, aby našli kupca.
Decathlon otvorí v Banskej Bystrici 14. októbra
Francúzska sieť predajní so športovým tovarom Decathlon otvorí v októbri svoju štvrtú prevádzku na Slovensku. Po dvoch predajniach v Bratislave v Boroch a Pharose a jednej v Košiciach pribudne v Banskej Bystrici.
Logistický developer Goodman postavil za rok 766-tisíc štvorcov
Dlhodobo dobrá situácia na trhu logistických priestorov vo svete aj v strednej a východnej Európe nahráva firmám budujúcim skladové plochy a priemyselné parky. Goodman, na Slovensku aktívny v zóne medzi Sencom a Pezinkom, za fiškálny rok 2016 uzavretý koncom júna postavil v kontinentálnej Európe trištvrte milióna štvorcových metrov.
Žilinský Event House vznikol premenou starej haly
Už aj na Slovensku pomaly pribúdajú projekty premeny nevyužívaných priemyselných objektov na bývanie, kancelárie, kultúrne či spoločenské priestory. Hala v priemyselnej časti Žiliny našla nové využitie už krátko po ukončení strojárskej výroby. Vznikol tu Event House, priestor na organizovanie rôznych podujatí.
Sekyra chystá v Prahe megaprojekt Smíchov City
Prvá fáza projektu Smíchov City na mieste bývalej nákladnej železničnej stanice v Prahe na Smíchove by sa mohla začať stavať začiatkom roku 2018. Na ploche 25-tisíc štvorcových metrov by malo vyrásť 400 bytov a kancelárska budova s veľkosťou 10 500 m2, informoval Leoš Anderle, výkonný riaditeľ developerskej firmy Sekyra Group, ktorá pozemky vlastní.
Nitra predáva pamiatky, nikto ich nechce
Nitra by rada predala pamiatkovo chránené budovy, o ktoré však nikto nemá záujem. Trojica objektov na predaj je súčasťou komplexu siedmich bytových domov. Zo získaných financií potom samospráva chcela zrekonštruovať ostatné budovy na Misionárskej ulici.
Taký dopyt po kanceláriách ešte nebol
Súčasný boom realitného biznisu v hlavnom meste sa dotýka nielen rezidenčného segmentu, ale aj kancelárskych budov. CBRE Slovensko očakáva, že zóna s najväčšou plochou kancelárskych priestorov v centrálnej časti Bratislavy sa v blízkej budúcnosti zdvojnásobí a zmení sa aj panoráma tohto územia.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar